Atrodo, jūs esate <country>

Eikite į savo šalies „TENA“ svetainę, kur rasite vietinę informaciją.

  • „TENA Flex Plus“ pakuotės nuotrauka
  • „TENA Flex Plus“ gaminio nuotrauka
  • „TENA Flex Plus“ gaminys iš šono
  • „TENA Flex Plus“ gaminys iš arti
  • „TENA Flex Plus“ juosmens juosta
  • TENA Flex Plus ConfioAir

TENA Flex Plus

Juostinės sauskelnės „TENA Flex Plus“ su „ConfioAir™“ yra visiškai laidžios orui, dermatologiškai patikrintos ir padeda išsaugoti sveiką odą. Dėl specialios juosmens juostos „ComfiStretch“ su plačiais ir lengvai reguliuojamais tvirtinimo lipdukais šias sauskelnes galima lengvai ir ergonomiškai pakeisti. Dvigubas vidinis sugeriantis sluoksnis užtikrina patikimą apsaugą dieną ir naktį. Audinį primenanti medžiaga yra laidi orui, patogiai, švelniai ir nepastebimai priglunda.

  • Juostines sauskelnes keisti yra kur kas lengviau ir greičiau.
  • „TENA Flex“ su „ConfioAir™“ – sukurta sveikai odai išsaugoti.
  • Tampri juosta „ComfiStretch“ saugiam ir patogiam dėvėjimui.

Produkto aprašymas

Juostines sauskelnes keisti yra kur kas lengviau ir greičiau.

„TENA Flex“ turi patentuotą juosmens juostą, dėl kurios gaminį galima lengvai ir greitai pakeisti. Tiesiog apjuoskite juosta klubus ir pritvirtinkite prie jos sauskelnių priekį plačiais tvirtinimo lipdukais. Juostą galima užsegti priekyje arba nugaroje – pagal jūsų artimojo pageidavimą.

„TENA Flex“ su „ConfioAir™“ – sukurta sveikai odai išsaugoti.

„TENA Flex“ su „ConfioAir™“ – sukurta sveikai odai išsaugoti. Kad jūsų artimasis jaustųsi patogiau, juostinės sauskelnės dengia mažesnį klubų ir šlaunų plotą, kartu užtikrindamos sausumą ir padėdamos išsaugoti odą sveiką. Visos gamybai naudojamos medžiagos yra dermatologiškai patikrintos.

Tampri juosta „ComfiStretch“ saugiam ir patogiam dėvėjimui.

Minkšta tampri juosmens juosta lengvai prisitaiko prie skirtingų kūno formų. Dėl elastingų kojas juosiančių kraštų ir audinio, kuris neskleidžia garso (nešnara), gaminys yra diskretiškas, patikimai saugo esant šlapimo nelaikymui ir išties gerai bei patogiai priglunda.

„TENA Flex“ yra ergonomiškos, nes padeda sumažinti slaugytojo nugarai tenkantį krūvį.

Juostinės sauskelnės „TENA Flex“ sukurtos taip, kad jas pakeisti būtų lengviau ir ergonomiškiau. Įrodyta, kad keičiant „TENA Flex“ slaugytojo nugarai tenka mažesnis krūvis nei keičiant anatomines sauskelnes arba didelius anatominius paketus.

Greitai ir gerai sugeriantis vidinis sluoksnis patikimai apsaugo nuo pratekėjimo.

Dėl „FeelDry™“ technologijos net ir didelis šlapimo kiekis sparčiai sugeriamas į gaminio vidinį sluoksnį. Šlapimas patikimai „užrakinamas“ vidiniame sluoksnyje ir, net kūnui spaudžiant sauskelnę, nebeišbėga ir neturi sąlyčio su oda.

Apsauginiai barjerai suteikia papildomą apsaugą.

„TENA Flex“ turi apsauginius barjerus, kurie papildomai apsaugo nuo pratekėjimo, nesvarbu, ar naudotojas stovėtų, sėdėtų, ar gulėtų.

„Odour Neutralizer” sistema neutralizuoja nemalonų kvapą

Kvapo neutralizavimo sistema „Odour Neutralizer” neutralizuoja nemalonų šlapimo kvapą ir užtikrina gaivumo pojūtį.

Drėgmės indikatorius parodo, kada metas keisti gaminį.

„TENA Flex“ juostinių sauskelnių nereikia atsegti norint sužinoti, kada jas reikia keisti. Kai gaminio išorėje esantis drėgmės indikatorius iš geltono tampa mėlynas, tuomet jas reikia keisti.

Specialūs ženklai ant pakuotės padeda iš karto suprasti, kokio tai tipo sauskelnės.

Ant sauskelnių pakuotės spalviniu kodu nurodytas sugėrimo lygis, pateikiamos aiškios gaminio dydžio ir tipo nuorodos. Toks ženklinimas aiškiai matomas net ir gaminiams esant lentynose.

Produkto informacija

Sugeriamumas