Laikas pasirūpinti senyvo amžiaus žmonių oda

Paprasta slaugos procedūra, padedanti išsaugoti sveiką odą intymioje srityje

TENA gamintojai žino, kad tinkamų gaminių naudojimas itin svarbus norint palaikyti normalią odos būklę, ypač kalbant apie šlapimo nelaikančių senyvo amžiaus žmonių odos priežiūrą.
 
Kodėl slaugant šlapimo nelaikančius asmenis tokia svarbi tarpvietės ar intymios srities odos priežiūra? Besirūpindami artimuoju turbūt pastebėjote, kad senesnė oda yra lengvai pažeidžiama ir lėčiau gyja. Šlapimo nelaikantis senyvo amžiaus žmogus paprastai visą dieną dėvi sugeriančius gaminius, todėl jo oda yra veikiama drėgmės ir taip tampa dar labiau pažeidžiama.
 
Galvodami apie senyvo amžiaus žmones sukūrėme „ProSkin“ gaminių asortimentą. Greta šlapimo nelaikymo ir odos priežiūros gaminių siūlome 3 paprastų žingsnių odos profilaktikos procedūrą, kuri padės geriau prižiūrėti tarpvietę ir veiksmingiau tvarkytis su senyvo amžiaus žmonių odos bėrimais. 

TENA siūlo tris žingsnius sveikai šlapimo nelaikančių senyvo amžiaus asmenų odai išsaugoti

TENA siūlo odos priežiūros gaminius ir 3 žingsnių odos profilaktikos procedūrą, specialiai sukurtą šlapimo nelaikantiems senyvo amžiaus žmonėms. Ji sukurta tam, kad padėtų jums rūpintis artimuoju kiekvieną dieną.
 
Kiekvieną kartą, kai naudojate TENA „ProSkin“ gaminius, jūs ne tik sprendžiate šlapimo nelaikymo problemą, bet ir aktyviai rūpinatės, kad jūsų artimojo oda būtų sveika.

Brandžios odos priežiūra

Kaip tai daryti? Tiesiog atlikite mūsų naująją odos profilaktikos procedūrą – pasirūpinkite, kad oda būtų sausa, švari ir apsaugota.
1 žingsnis – pasirūpinkite, kad ji būtų sausa

1 žingsnis – išlaikykite odą sausą 
Norint išvengti odos sudirgimo, itin svarbu suvaldyti odos drėgnumą – rinkitės TENA sauskelnes iš „ProSkin“ gaminių linijos  su „FeelDry Advanced™“ technologija.

2 žingsnis – pasirūpinkite, kad ji būtų švari

2 žingsnis – išlaikykite odą švarią 
Kiekvieną kartą keisdami sauskelnes, tarpvietės odą valykite specialiu „ProSkin“ gaminių linijos prausiamuoju kremu „TENA Wash Cream“, kurio nereikia nuplauti vandeniu.

3 žingsnis – pasirūpinkite, kad ji būtų apsaugota
3 žingsnis – išlaikykite odą apsaugotą
„ProSkin“ linijos kremas „TENA Zinc Cream“ skirtas naudoti ypatingais atvejais, kai reikia nuraminti suskirdusią ir sudirgintą odą.

Susipažinkite su visu „ProSkin“ gaminių asortimentu

Rinkitės gaminius, pritaikytus jūsų artimojo poreikiams. Mūsų asortimente yra platus įvairios paskirties ir  įvairius poreikius atitinkančių gaminių, skirtų šlapimo nelaikymui (sugeriančių), ir odos priežiūrai, pasirinkimas.

Kodėl verta rinktis TENA „ProSkin“ linijos gaminius?

Turėdami daugiau nei penkiasdešimties metų patirtį šlapimo nelaikymo srityje mes suprantame, kad pati geriausia slauga – tai ne tik artimojo šlapimo nelaikymo suvaldymas. Itin svarbu užtikrinti, kad slaugomo asmens oda būtų sveika, žmogus jaustųsi patogiai, nejaustų skausmo ir išlaikytų orumą.
 
Kiekvieną kartą, naudodami TENA produktus iš „ProSkin“ gaminių serijos, jūs ne tik sprendžiate šlapimo nelaikymo problemą, bet ir aktyviai rūpinatės, kad jūsų artimojo oda būtų sveika. Tai reiškia, kad reikėtų praleisti mažiau laiko sprendžiant odos problemas ir skirti daugiau kokybiško laiko buvimui kartu.