Šlapimo nelaikymas ir higiena

Šlapimo nelaikymas ir higiena

Švara yra svarbi šlapimo nelaikančio žmogaus slaugos dalis. Rūpindamiesi švara padėsite artimajam jaustis daug geriau ir patogiau. 

Kuo svarbi higiena?

Senyvo amžiaus žmonių oda yra savaime gležna. O gali ją dar labiau susilpninti. Tai nutinka, jei šlapimo drėgmė ir (arba) išmatos lieka ant artimojo odos. Tada ant odos gali nebesusidaryti apsauginis barjeras. Dėl to oda gali pradėti skerdėti. Pro odos įtrūkimus gali patekti bakterijos, sukeliančios nemalonų bėrimą.

Kodėl netinka tradicinis muilas?

Galite pamanyti, kad problemas išspręs įprastas prausimasis. Tačiau dažnas plovimas muilu ir vandeniu gali dar labiau pabloginti padėtį. Prausiantis įprastu muilu oda gali išsausėti ir dar labiau susilpnėti. Tai gali sukelti bėrimą, taip pat, šlapimui dirginant odą,  gali sumažėti odos gebėjimas apsisaugoti nuo infekcijų. 
 
Nors visa tai skamba nemaloniai, yra keletas būdų tinkamai pasirūpinti artimojo oda.

Odos priežiūros patarimai jums ir jūsų artimajam

Dauguma slaugytojų pastebėjo, kad procedūras gerokai lengviau atlikti plaunant ne muilu ir vandeniu, o priemonėmis, kurių nereikia nuplauti. Naudojant šias priemones senyvo amžiaus žmonių odos nebereikia nuolat plauti vandeniu, kuris gali sausinti odą. 
 
Mūsų ​​„TENA Wash Cream“ prausiamasis kremas yra švelnus prausiklis, kurio nereikia nuplauti, be to, jis drėkina ir saugo senyvo amžiaus žmonių odą.
 
Galbūt nustebsite sužinoję, kad yra ir šampūnų, kurių nereikia nuplauti. Tai itin padeda slaugytojams, kurių artimieji didžiąją laiko dalį praleidžia lovoje. Kad artimojo plaukai maloniai kvepėtų ir būtų švarūs, išmėginkite ​​„TENA Shampoo Cap“ šampūno kepurę.
 
Niekam ne naujiena, kad sukelia nemalonius kvapus, verčiančius artimąjį gėdytis ir jaustis nejaukiai. Tačiau svarbu nenaudoti pernelyg kvapnių gaminių, kurie tiesiog užmaskuoja nemalonų kvapą. Mūsų TENA odos priežiūros gaminiai, kurių nereikia nuplauti, ne tik padės artimajam pasijusti švariau, bet ir suvaldyti bei pašalinti nemalonius kvapus.