Atrodo, jūs esate <country>

Eikite į savo šalies „TENA“ svetainę, kur rasite vietinę informaciją.

Užsisakykite nemokamą gaminio pavyzdį

Padėkite savo artimajam gauti nemokamų TENA pavyzdžių. Nusiųsime jam į namus diskretiškai supakuotą siuntinį. Pasirinkite vieną iš šių variantų:

Žingsnis / : Rinktis produktą

Pradėkite užsisakę vieną iš šių produktų pavyzdžių

TENA Pants Plus

TENA Pants Plus

Skirtos ir vyrams, ir moterims  „TENA Pants Plus“ yra vienkartinės, minkštos, patogiai prie kūno priglundančios sauskelnės-kelnaitės kurios užtikrina trigubą apsaugą nuo pratekėjimo, kvapo ir drėgmės.

TENA Slip Super

TENA Slip Super

„TENA Slip Super” sauskelnės su "ConfioAir" technologija yra laidžios orui, patikrintos dermatologų ir išsaugo sveiką odą. Greitai ir gerai sugeria, todėl patikimai saugo nuo šlapimo pratekėjimo. Medvilnę primenanti sauskelnių medžiaga yra minkšta, gerai priglunda.

TENA Flex Super

TENA Flex Super

Juostinės sauskelnės „TENA Flex Super“ su „ConfioAir™“ yra visiškai laidžios orui, dermatologiškai patikrintos ir padeda išsaugoti sveiką odą. Dėl specialios juosmens juostos „ComfiStretch“ su plačiais ir lengvai reguliuojamais tvirtinimo lipdukais šias sauskelnes galima lengvai ir ergonomiškai pakeisti. Dvigubas vidinis sugeriantis sluoksnis užtikrina patikimą apsaugą dieną ir naktį. Audinį primenanti medžiaga yra laidi orui, patogiai, švelniai ir nepastebimai priglunda.

Svarbi informacija

Dėmesio!  Vienas adresatas gali užsisakyti 1 pavyzdį per 6 mėnesius. Dažniau užsakantiems ir (arba) piktnaudžiaujantiems asmenims pavyzdžiai nebus siunčiami.
 
„TENA“ nemokami pavyzdžiai pristatomi tik Lietuvoje. Jei gyvenate ne Lietuvoje, norėdami užsisakyti nemokamą pavyzdį, prašome apsilankykite www.tena.com.

Diskretiškas pristatymas

Jūsų nemokamas pavyzdys bus pristatytas diskretiškoje pakuotėje, neatskleidžiančioje, kas yra viduje. Garantuojame jūsų asmens duomenų konfidencialumą. 

What are cookies?

Lorem ipsum dolor sit amet lorem ipsum dolor sit amet lorem ipsum dolor sit amet.