Vyrams

Vyriški įklotai nelaikantiems šlapimo

„TENA“ įklotai šlapimo nelaikantiems vyrams patikimai saugo nuo lašelių ir didelio kiekio ištekėjimo. „TENA“ įklotai šlapimo nelaikantiems vyrams yra diskretiškos formos, geriau sugeria priekyje, kur reikia labiausiai.

Įklotai šlapimo nelaikantiems vyrams gaminami įvairių formų, dydžių ir sugeriamumo lygių, tad lengva išsirinkti geriausiai poreikius atitinkantį produktą. Juos paprasta naudoti su įprastais apatiniais.

Nesvarbu, kurį produktą pasirinksite, mes užtikriname, kad jis nepastebimai ir patogiai kasdien saugos nuo šlapimo pratekėjimo. Su šiais specialiai vyrams sukurtais įklotais galėsite ir toliau gyventi aktyvų gyvenimą.
TENA Male protectors specially designed for men

Produktai

01 UI/Buttons/Icon/List-Default-Women

TENA Men Level 1 | Apsauginiai įklotai nelaikantiems šlapimo

Vyriški įklotai nelaikantiems šlapimo, apsaugantys nuo negausaus šlapimo pratekėjimo

TENA Men Level 3 | Apsauginiai įklotai nelaikantiems šlapimo

Geriausiai skysčius sugeriantys „TENA Men“ įklotai vyrams, nelaikantiems šlapimo

Kelnaitės šlapimo nelaikantiems vyrams

„TENA“ kelnaitės šlapimo nelaikantiems vyrams sukurtos atsižvelgiant į vyrų anatomiją, jos puikiai prisitaiko prie kūno, patikimai saugo, nepastebimos ir patogios. Patikimai sauganti zona kelnaičių priekyje – ten, kur jos labiausiai reikia, kad būtų sulaikytas pratekėjimas ir kvapas. Mūsų kelnaitės šlapimo nelaikantiems vyrams atrodo kaip įprastos šortų tipo trumpikės, jos gaminamos įvairių sugeriamumo lygių, spalvų, modelių ir dydžių, todėl galite išsirinkti tinkamiausias atsižvelgdami į savo poreikius. Nesvarbu, kurias kelnaites pasirinksite, mes užtikriname, kad jos nepastebimai ir patogiai kasdien saugos vyrus nuo šlapimo pratekėjimo. Išlaikykite kontrolę ir būkite tokie aktyvūs, kokie norite būti, su „TENA“ kelnaitėmis, specialiai sukurtomis silpną šlapimo pūslę turintiems vyrams.
Incontinence pants for men

Produktai

01 UI/Buttons/Icon/List-Default-Women

TENA Men Pants Plus | Kelnaitės nelaikantiems šlapimo

Vyriškos apatinės kelnaitės nelaikantiems šlapimo, saugančios nuo gausaus pratekėjimo