Geresnis jūsų ir artimojo nakties miegas

Geras nakties miegas yra itin svarbus jūsų ir jūsų artimojo sveikatai. Tačiau besirūpindami šlapimo nelaikančiu asmeniu gerai išsimiegoti naktį negalite. Todėl, pasitelkdami pažangią apsaugos technologiją „Lie Down Protection“, sukūrėme „ProSkin“ gaminių serijos sauskelnes-kelnaites „TENA Pants Night“, kad ir slaugomojo, ir jūsų miegas būtų geresnis.

Kalbant apie jūsų ir artimojo sveikatą, miegas svarbus ne mažiau už sveiką mitybą ir mankštą. Reguliarus nepertraukiamas miegas daugeliui mūsų yra šventas: visi turime atsigauti ir pailsėti, atkurti raumenų audinį ir gaminti hormonus. Miegas gerina gebėjimą susikaupti, mažina širdies ligų riziką ir stiprina imuninę sistemą.

Vyresnio amžiaus žmonėms, kuriems būtina speciali priežiūra, pagalbos reikia ir naktį einant į tualetą. Tyrimas1 parodė, kad iš 400 kritimų, kai parkrito ligoninėje gulėję vyresni nei 60 metų pacientai, 1/3 buvo susiję su naudojimusi tualetu, o beveik pusė įvyko naktį. Tyrimas taip pat parodė, kad dauguma kritimų įvyko dėl nepakankamos pagalbos.

Žinoma, sąlygos namuose gali labai skirtis, bet aišku, kad naktį vieni į tualetą skubantys senyvi žmonės patiria riziką. Slaugantis asmuo gali šią riziką sumažinti, be kitų dalykų, pasirūpindamas tinkamu nakties režimu. Žinodamas, kad gali pasitikėti „TENA“ gaminiais, jūsų artimasis jausis saugesnis, nes galės visą naktį išmiegoti sausai.

„TENA Pants Night“ specialiai sukurtos naudoti naktį. Dėl 16 proc. didesnio sugeriamumo užpakalinėje srityje2 (tai itin svarbu gulint), puikiai sugeriančio dvigubo vidinio sluoksnio ir nuo pratekėjimo apsaugančių šoninių kraštelių jos ilgiau išsaugo odą sausą. Be to, šios sauskelnės-kelnaitės palengvina ligonio naudojimąsi tualetu, nes jas galima nusimauti ir užsimauti kaip įprastus apatinius.

„TENA Pants Night“ pagamintos iš orui laidžių tekstilę primenančių medžiagų, suteikiančių trigubą apsaugą, užtikrinančią sausumą, švelnumą ir nepratekėjimą. Net 99 proc. ligonius slaugančių asmenų teigia, jog sauskelnės-kelnaitės ligoniui padeda jaustis sausam visą naktį3, o laboratorijose atlikti tyrimai atskleidė, kad po 7 valandų naudojimo jos yra 32 proc. sausesnės nei kiti panašūs gaminiai4. Kaip ir visas „TENA“ „ProSkin“ gaminių serijos asortimentas, jos yra dermatologiškai patikrintos ir sertifikuotos tarptautinės odos sveikatos organizacijos „Skin Health Alliance“ specialistų.

[1] Rose G, Decalf V, Everaert K, Bower WF. Toileting-related falls at night in hospitalised patients: The role of nocturia. Australas J Ageing. 2019; 00:1-7. https://doi.org/10.1111/ajag.12696
[2] Palyginti su „TENA Pants Super“.
[3] 5602: TENA Pants Night, Quant In-home CUT, Poland, Nov 2019, n = 128.
[4] Laboratorijoje atlikti tyrimai parodė, kad „TENA Pants Night“ iš „ProSkin“ gaminių serijos po 7 valandų yra pastebimai sausesnės (32 proc.) („Rewer“ laboratorijos duomenys ir 7 valandų „TENA Pants Night“ lyginimas su „TENA Pants Super“).