×

M

Klubų apimtis: 71 cm - 102 cm

Pakuotė: 30vnt.

L

Klubų apimtis: 83 cm - 120 cm

Pakuotė: 30vnt.

XL

Klubų apimtis: 105 cm - 153 cm

Pakuotė: 30vnt.

TENA Flex Super | Juostinės sauskelnės nelaikantiems šlapimo

TENA Flex Super | Juostinės sauskelnės nelaikantiems šlapimo

Ypač gerai skysčius sugeriančios sauskelnės su elastinga juosta paprastam ir patogiam pakeitimui

Sugeriamumas

Dydis

M,L,XL

spalva

UI elements/Icon/ruler

Dydžių vedlys

  • „COMFIStretch™“

  • Atsegimo žymeklis „FingerLift™“

  • Reguliuojamas tvirtinimas

„TENA Flex Super“ yra šlapimo nelaikantiems skirtos sauskelnės, kurios slaugančiajam užtikrina paprastesnį ir patogesnį keitimą, o slaugomajam – visišką saugumą. Ypač gerai skysčius sugeriantys produktai idealiai tinka patiriantiems sunkų šlapimo nelaikymą. Šios sauskelnės reikiamoje padėtyje tvirtai laikosi dėl unikalios lengvai užsegamos juostos. Minkšta, elastinga ir paprastai naudojama „COMFIStretch™“ juosta prisitaiko prie skirtingų kūno formų, todėl užtikrina patogumą ir geriausią apsaugą nuo pratekėjimo.

Patikimai apsaugai nuo pratekėjimo užtikrinti juostoje įsiūtos lengvai kimbančios lipnios juostelės, kurias galima prilipdyti priekyje ir visaip reguliuoti, kad tiktų įvairiems kūno tipams. Produktą galima lengvai pakeisti ar pakoreguoti bet kokioje padėtyje, iš priekio arba iš galo, stovint ar gulint, be to jį galima pakartotinai pritaikyti ir užsegti, kad saugiai priglustų. „Fingerlift™“ žymeklis padeda lengvai surasti užsegimo juostos galą ir greitai paruošti produktą patogiam jo pritaikymui.

Sauskelnių gamyboje naudojama technologija „FeelDry Advanced“, dėl kurios skysčiai greitai sugeriami, oda išlieka sausa, taip palaikant natūralią odos sveikatą.

  • „COMFIStretch™“
  • Atsegimo žymeklis „FingerLift™“
  • Reguliuojamas tvirtinimas

Kodėl tai yra gerai

„ComfiStretch™“

„COMFIStretch™“

Minkšta ir elastinga užsegimo juosta „COMFIStretch™“ lengvai prisitaiko prie skirtingų kūno formų, užtikrina patogų dėvėjimą ir apsaugą nuo pratekėjimo.

Su „FingerLift™“ žymekliu

Atsegimo žymeklis „FingerLift™“

Mėlynas žymeklis padeda lengvai surasti užsegimo juostos galą ir greitai paruošti produktą paprastam ir patogiam jo pritaikymui.

Reguliuojamas tvirtinimas

Reguliuojamas tvirtinimas

Galima užsegti ir atsegti daug kartų visiškai neprarandant sukibimo savybių.

Paprasto naudojimo juosta

Su minkšta ir orui laidžia juosmens juosta. „TENA Flex“ sauskelnės keičiamos greičiau, paprasčiau ir patogiau, palyginti su tradiciniais šlapimo nelaikymo produktais.

„FeelDry Advanced™“

„FeelDry Advanced™“

Viršutinis ir paskirstymo sluoksniai akimirksniu sugeria skystį nuo paviršiaus į gaminio vidų ir tolygiai jį paskirsto, kad oda išliktų sausa.

Triguba apsauga

Triguba apsauga užtikrina sausumą, gaminio minkštumą ir apsaugo nuo pratekėjimo taip, kad padėtų išsaugoti normalią odos būklę.

Ergonomiškas

Ergonomiškas sprendimas suteikiantis privalumų slaugančiam asmeniui.

Patikrinta dermatologų

Organizacija „Skin Health Alliance“ akredituoja visus „TENA“ „ProSkin“ serijos gaminius, todėl galite būti tikri, kad jie visada bus tinkami jūsų odai. Akreditacija leidžia užtikrintai naudoti gaminius, kuriuos nepriklausomi odos būklės ekspertai pripažino kaip saugius odai.

Kaip tinka

M

Klubų apimtis: 71 cm - 102 cm

Pakuotė: 30vnt.

L

Klubų apimtis: 83 cm - 120 cm

Pakuotė: 30vnt.

XL

Klubų apimtis: 105 cm - 153 cm

Pakuotė: 30vnt.

Naudojimas

Naujovės
„FingerLift™“ žymeklis
Pirmoji naujovė – mėlynas žymeklis „FingerLift™“. Ant baltos juostos aiškiai matomas žymeklis „FingerLift™“ nurodo, kurioje vietoje yra užsegimo juostos galas. Jis ne tik padeda lengviau atsegti juostą, bet ir greičiau paruošti produktą naudojimui.

Naujo dizaino „COMFIStretch™“
Antroji naujovė – naujo dizaino elastinga juosta „COMFIStretch™“. Juosta „COMFIStretch™“ lengvai prisitaiko prie skirtingų kūno formų, o tai užtikrina saugumą, patogumą ir puikią apsaugą nuo pratekėjimo. Ją nesunkiai galima užsegti priekyje arba gale, o dėl patogaus dizaino slaugančiajam reikia mažiau lankstytis – tai sumažina patiriamą fizinę įtampą.

Kaip naudotis „TENA Flex“ sauskelnėmis su užsegama juosta gulint

Kaip naudotis „TENA Flex“ sauskelnėmis su užsegama juosta gulint

Kaip naudotis „TENA Flex“ sauskelnėmis stovint

Kaip naudotis „TENA Flex“ sauskelnėmis stovint

Kaip tai yra tvaru

Ekologinis ženklas „Swan Label“

Didžiuojamės ekologiniu ženklu „Swan Label“ – vienu griežčiausių ir labiausiai pripažintų aplinkosauginių sertifikavimų.

„TENA Protects“ programa – palikti mažesnį pėdsaką planetoje

„TENA Protects“ programa

Iki 2030 m. Europoje sumažinę savo anglies pėdsaką 50 % prisidėsime prie švaresnės planetos išsaugojimo. „TENA“ visada siekė rūpintis žmonėmis, tačiau privalome rūpintis ir planeta.

Rodyti viską:

Medicinos priemonė

Only single use

Address of the Manufacturer

Essity Hygiene and Health AB, SE-405 03 Göteborg, Sweden

Visitor’s Address

Mölndals Bro 2, Mölndal, Sweden