Atrodo, jūs esate <country>

Eikite į savo šalies „TENA“ svetainę, kur rasite vietinę informaciją.

Kas esame

Turėdama daugiau kaip 50 metų patirties „TENA“ tapo pirmaujančiu pasaulyje prekės ženklu, siūlančiu higienos priemones šlapimo nelaikantiems žmonėms. 
Mama, dukra ir anūkė juokiasi drauge
„TENA“ tiekia gaminius ir slaugos sprendimus asmenims bei sveikatos priežiūros paslaugų įstaigoms daugiau kaip 90-yje šalių ir pirmauja kurdama pasiūlymus, kurie atitinka milijonų žmonių visame pasaulyje poreikius.
 
Viskas dėl žmonių
Šlapimo nelaikymas ne tik yra stebėtinai plačiai paplitęs, bet ir gali pasireikšti žmonėms pačiame jėgų žydėjime, nepaisant jų amžiaus ar bendros sveikatos būklės. Šlapimo nelaikymas įvairius žmones veikia skirtingai. Pati savaime ši būklė gali būti ir nelabai rimta, tačiau su šlapimo nelaikymu susijęs tariamas socialinis tabu gali pakenkti žmogaus socializacijai ir pasitikėjimui savimi. Taip pat žinome, kad šlapimo nelaikymą patiriantys žmonės gali jausti nerimą ar izoliaciją. Jų šeimos nariams paprastai labai svarbu padėti savo artimiesiems išlaikyti orumą, o tuo tarpu sveikatos priežiūros specialistai bando surasti sudėtingą kompromisą tarp kainos ir siekio pasiūlyti aukščiausios kokybės sprendimus.
 
Bendrovė „Essity“
„TENA“ yra „Essity“ prekės ženklas. „Essity“ – tai pasaulyje pirmaujanti higienos ir sveikatos priežiūros bendrovė, siūlanti asmeninės higienos, buitinius popierinius gaminius bei specialistams skirtas higienos priemones ir sprendimus  maždaug 150 šalių. „Essity“ laikoma tvarios veiklos pavyzdžiu ir įvardyta kaip viena iš etiškiausių pasaulio bendrovių. Anksčiau „Essity“ priklausė „SCA“ grupei.

 

Sprendimai jums

„TENA Lady“

Moterims, kurios patiria šlapimo nelaikymą.
Brunetė šypsosi į kamerą

„TENA Men“

Vyrams, kurie patiria šlapimo nelaikymą.
Vidutinio amžiaus barzdotas vyras šypsosi fotografuojamas

Sprendimai rūpinantis kitais

Slaugantiems artimuosius

Jums, kurie slaugo mylimą žmogų, patiriantį šlapimo nelaikymą.
Pagyvenusi moteris ir jos jaunesnė giminaitė džiaugiasi viena kitos draugija

Sveikatos priežiūros specialistams

Specialistams, savo darbe susiduriantiems su šlapimo nelaikančiais pacientais.
Slaugė ir pagyvenusi moteris džiaugiasi viena kitos draugija

What are cookies?

Lorem ipsum dolor sit amet lorem ipsum dolor sit amet lorem ipsum dolor sit amet.