Kodėl TENA

Kodėl Jūsų artimasis nusipelno TENA gaminių

Slaugant šlapimo nelaikantį žmogų nėra kada sudėti rankų ir ramiai pagalvoti. Dėl to svarbu naudoti patikimą apsaugą nuo šlapimo pratekėjimo. Taip nereikės gaišti laiko svarstymams: Ar priemonės sugeria pakankamai skysčio? Ar priemonės apsaugos nuo nemalonių kvapų? Ar priemonės patogios? Ar priemonės tausoja odą?
 
Mes visada įsiklausome į sveikatos priežiūros specialistų ir šeimos narių, slaugančių artimuosius,  nuomonę ir pageidavimus. Mes skyrėme dėmesio išsiaiškinti, kokie yra pagrindiniai slaugančiųjų ir slaugomų senyvo amžiaus žmonių poreikiai. Būtent tai mums ir padėjo sukurti nepriekaištingą apsaugą nuo šlapimo pratekėjimo ir odos priežiūros priemones: galite neabejoti, kad šie gaminiai suteiks jūsų artimajam pačią geriausią priežiūrą.

Puikiai sugeria

Šlapimas yra skystas ir skvarbus, todėl nenaudojant tinkamos apsaugos akimirksniu gali išsilieti ant drabužių ir patalynės. TENA gaminiai yra sukurti taip, kad glaudžiai, patogiai ir saugiai priglustų prie kūno, o jų paviršių sudaro kanalėliai, greitai sugeriantys skystį, kad šis neišsilietų. Greitesnis sugėrimas reiškia mažesnę pratekėjimo galimybę, o kartu ir retesnį poreikį keisti drabužius bei patalynę.

Išskirtinė gaiva

TENA gaminiai suteikia jūsų artimajam galimybę būti aplinkinių draugijoje nesibaiminant dėl nemalonių kvapų. Mūsų šlapimą sugeriantys gaminiai sukurti taip, kad neutralizuotų bakterijas ir amoniaką, kuris ir skleidžia nemalonų kvapą. Artimasis gali atsipalaiduoti ir jaustis užtikrintai bendraudamas su šeima ir draugais.

Išskirtinis sausumas

Kad padėtume jūsų artimajam jaustis patogiai, turime užtikrinti, kad jis išliktų sausas. Dėl to mūsų didesnės sugerties gaminiams tokia svarbi „FeelDry™“ technologija. Ji nukreipia šlapimą nuo odos taip greitai, kad paviršius išdžiūva akimirksniu. Tai nepaprastai pravartu, jei slaugote žmogų, kuris negali pasisakyti, kada jį reikia perrengti. Be to, tai praverčia naktį, kai yra mažiau galimybių perrengti slaugomą žmogų. Pašalindami drėgmę ir užtikrindami nepriekaištingą odos sausumą TENA gaminiai padeda jūsų artimajam jaustis visiškai patogiai.

Mažiau odos problemų

TENA saugo nuo šlapimo keliamų pavojų, nes jis gali sudirginti senyvo amžiaus artimojo odą. Šlapimas gali ją sudirginti, ypač jei liekama sėdėti ar gulėti ilgesnį laiko tarpą. Dėl to mūsų gaminiai sukurti taip, kad prie odos prigludęs sugeriamasis paviršius išliktų švelnus ir sausas. Pažvelkime į unikalaus dizaino „TENA Flex“. Įrodyta, kad šis gaminys sumažina odos dirginimą, kurį sukelia gulėjimas arba sėdėjimas toje pačioje padėtyje dėl ilgalaikės ligos arba negalios.

Lengviau perrengti

Sauskelnių pakeitimas gali tapti labai varginančiu darbu, jeigu slaugomą šlapimo nelaikantį asmenį tenka kilnoti. O ypač jei tai lovoje gulintis asmuo. „TENA Flex“ juostinės sauskelnės yra specialiai sukurtos šiai problemai išspręsti. Šis gaminys sumažina slaugančiojo nugaros raumenims tenkantį krūvį, todėl sauskelnių keitimo procesas tampa paprastesnis tiek jums, tiek jūsų artimajam.

Geriausia higiena sveikai odai užtikrinti

Prausimas ir higiena yra svarbios šlapimo nelaikančių žmonių priežiūros dalys. Dėl to TENA sukūrė odos priežiūros gaminių asortimentą. Šios priemonės sukurtos specialiai gležnai senyvo amžiaus žmonių odai – ypač jautresnėse vietose. Jas naudojant lengviau prausti lovoje gulintį artimąjį. Naudojant TENA kosmetiką jūsų artimojo oda bus švaresnė, gaivesnė ir labiau apsaugota nuo sudirginimo.

Raskite tinkamą gaminį

Kuris gaminys geriausiai tinka jūsų artimajam? Tai priklauso nuo jo fizinės ir psichologinės būklės. Norėdami rasti gaminį, atitinkantį slaugomo šeimos nario poreikius, naudokite mūsų Gaminių ieškiklį.