Atrodo, jūs esate <country>

Eikite į savo šalies „TENA“ svetainę, kur rasite vietinę informaciją.

 • „TENA Flex Plus“ – ergonomiškos juostinės sauskelnės šlapimo nelaikantiems žmonėms.
 • „TENA ProSkin Flex Plus“ – šios juostinės sauskelnės  skirtos šlapimo nelaikantiems žmonėms  yra švelnios odai, suteikia sausumo jausmą ir apsaugo nuo pratekėjimo.
 • „TENA Flex Plus“ gaminys iš arti
 • „TENA ProSkin Flex“ juosmens juosta
 • „TENA Flex ProSkin“ – ergonomiškos juostinės sauskelnės, skirtos šlapimo nelaikantiems žmonėms. Su reguliuojama tvirtinimo juosta, lengvai naudojamo dizaino.
 • „TENA ProSkin“ – sugeriantys šlapimo nelaikantiems žmonėms skirti gaminiai akredituoti „Sveikos odos sąjungos“ (angl. „Skin Health Alliance“)
 • TENA ProSkin stay dry, soft and secure
 • „TENA ProSkin“ patikimų, sugeriančių gaminių šlapimo nelaikymui asortimentas

TENA Flex Plus | Juostinės sauskelnės šlapimo nelaikymui

„TENA Flex Plus“ – tai juostinės sauskelnės iš „ProSkin“ gaminių serijos, sukurtos taip, kad jas būtų galima lengvai ir ergonomiškai pakeisti. Tinkamos aktyviems, iš dalies aktyviems, ir lovoje gulintiems ligoniams. Išskirtinė „TENA Flex“ apsauga su „FeelDry Advanced™“ technologija greitai pašalina skystį nuo paviršiaus, kad oda išliktų sausa. Puikiai ir greitai sugeriantis vidinis sluoksnis akimirksniu užrakina net labai didelius šlapimo kiekius, kad oda išliktų sausa, o itin laidus orui „ConfioAir™“ išorinis sluoksnis leidžia odai kvėpuoti. Visos šios funkcijos padeda išsaugoti normalią odos būklę. Dėl reguliuojamos „ComfiStretch™“ juostos sauskelnės gerai priglunda prie kūno, todėl yra patogios ir patikimai apsaugo nuo pratekėjimo. Kad būtų lengviau naudoti, juostoje įsiūtos lengvai kimbančios lipniosios juostelės, kurias galima prilipdyti priekyje ir visaip reguliuoti, kad tiktų įvairiems kūno tipams.

„TENA Flex" yra įvairių dydžių ir sugeriamumo lygių.

 • Triguba apsauga sveikai odai išsaugoti
 • „FeelDry Advanced™“
 • Ergonomiškumas

Produkto aprašymas

„TENA ProSkin“ su triguba apsauga, kuri užtikrina sausumą, gaminio minkštumą ir apsaugo nuo pratekėjimo taip, kad padėtų išsaugoti normalią odos būklę.

Triguba apsauga sveikai odai išsaugoti

Triguba apsauga užtikrina sausumą, gaminio minkštumą ir apsaugo nuo pratekėjimo taip, kad padėtų išsaugoti normalią odos būklę.
„TENA ProSkin“ šlapimo nelaikantiems žmonėms skirti gaminiai greitai sugeria skystį naudodami „FeelDry Advanced™“ funkciją.

„FeelDry Advanced™“

Viršutinis paskirstymo sluoksnis akimirksniu įtraukia skystį nuo paviršiaus į gaminio vidų, kad oda išliktų sausa.
„TENA ProSkin“ įvairūs sugeriantys gaminiai šlapimo nelaikymui ir odos priežiūros priemonės padeda išsaugoti normalią odos būklę

Ergonomiškumas

„TENA Flex“ su integruota lipniosiomis juostelėmis fiksuojama juosta sukurtos taip, kad jas pakeisti būtų lengva ir ergonomiška.
„TENA ProSkin“ sugeriantys gaminiai skirti šlapimo nelaikantiems žmonėms yra pagaminti iš audinį primenančios laidžios orui medžiagos, kuri padeda išsaugoti normalią odos būklę ir suteikia komforto.

Orui laidi medžiaga

Pagamintos iš audinį primenančios medžiagos, leidžiančios orui cirkuliuoti ir padedančios išsaugoti normalią komfortišką odos būklę.
„TENA ProSkin“ įvairūs sugeriantys gaminiai šlapimo nelaikymui ir odos priežiūros priemonės padeda išsaugoti normalią odos būklę

Švelni, tampri „ComfiStretch™“ juosta

Švelni, tampri „ComfiStretch™“ juosta lengvai prisitaiko prie skirtingų kūno formų. Dėl apsauginių elastingų kojas juosiančių kraštelių gaminys patikimai saugo nuo pratekėjimo esant šlapimo nelaikymui ir išties gerai bei patogiai priglunda.
„TENA ProSkin“ įvairūs sugeriantys gaminiai šlapimo nelaikymui ir odos priežiūros priemonės padeda išsaugoti normalią odos būklę

Reguliuojamas fiksavimas

Reguliuojama fiksavimo detalė padeda nepriekaištingai uždėti sauskelnes.
„TENA ProSkin“ šlapimo nelaikantiems žmonėms skirti gaminiai turi „Skin Health Alliance“ akreditaciją.

„Skin Health Alliance“ akreditacija

Nepriklausoma organizacija „Skin Health Alliance“  akredituoja visus TENA „ProSkin“ serijos gaminius, todėl galite būti tikri, kad jie yra sukurti siekiant išsaugoti sveiką odą. Akreditacija leidžia užtikrintai naudoti gaminius, kuriuos dermatologiškai patikrino nepriklausomi odos sveikatos ekspertai.
„TENA ProSkin“ įvairūs sugeriantys gaminiai šlapimo nelaikymui ir odos priežiūros priemonės padeda išsaugoti normalią odos būklę

Drėgmės indikatorius

Paprasta sužinoti, kada metas keisti gaminį. Tiesiog reikia stebėti, kada visas gaminio išorėje esantis drėgmės indikatorius iš geltono tampa mėlynas.
„TENA ProSkin“ sugeriantys šlapimo nelaikantiems žmonėms skirti dermatologų patikrinti gaminiai

Patikrinta dermatologų

TENA „ProSkin“ serijos gaminiai yra patikrinti dermatologų, siekiant užtikrinti jų efektyvumą ir tinkamumą odai.
„TENA ProSkin“ įvairūs sugeriantys gaminiai šlapimo nelaikymui ir odos priežiūros priemonės padeda išsaugoti normalią odos būklę

Kvapų neutralizavimo sistema

Iš karto ir ilgam neutralizuoja kvapus.

Produkto informacija

Sugeriamumas

Kaip naudoti „TENA ProSkin Flex“ žmogui stovint arba gulint

Paprasčiausia uždėti „TENA ProSkin Flex“ juostines sauskelnes šlapimo nelaikančiam žmogui yra, kai jis stovi arba guli.

Dėl ergonominio „TENA ProSkin Flex“ dizaino jas lengviau naudoti, jos tinka vyrams ir moterims,  kurie gali vaikščioti, sunkiai vaikšto arba negali judėti. Raskite jums geriausiai tinkančias vadovaudamiesi naudojimo instrukcijomis.

Panašūs produktai

TENA Flex Super | Juostinės sauskelnės šlapimo nelaikymui

Skirta naudoti esant sunkiam šlapimo nelaikymui