„TENA“ naudojamos sudedamosios dalys

Daugybę metų milijonai žmonių visame pasaulyje saugiai naudojasi „TENA“ produktais kiekvieną dieną. Mes suprantame, kad Jums svarbu naudojantis produktais jaustis patogiai ir saugiai. Visi „TENA“ produktai gaminami tik iš patvirtintų medžiagų. Mes taikome nuodugnias procedūras bei griežčiausius saugos standartus, užtikrindami, kad būtų naudojamos tik saugios medžiagos ir sudedamosios dalys ir kad visi produktai atitiktų galiojančius teisės aktus.
 
Visuose mūsų higienos produktuose naudojamos medžiagos yra atidžiai patikrintos tiek mūsų pačių, tiek nepriklausomų ekspertų, pvz., sertifikuotų bandymų institutų, siekiant užtikrinti, kad jas būtų galima saugiai naudoti pagal numatytą paskirtį ir laikantis visų teisinių ir reguliavimo reikalavimų. 
 
Norėdami padėti Jums suprasti, kas naudojama mūsų produktuose, parengėme šią apžvalgą apie įvairias medžiagas ir jų sudedamąsias dalis. Toliau puslapyje pateiktas ir žodynėlis.
 

Ar „TENA“ produktus naudoti saugu?

Visus Essity higienos produktus saugu naudoti pagal numatytą paskirtį. Jie sudaryti iš įprastų medžiagų, kurias įvairiuose sugeriančiuose higienos produktuose daugybę metų saugiai naudoja  milijonai viso pasaulio moterų. Žaliava paprastai parenkama pagal jos gebėjimą sugerti ir sulaikyti skysčius, o tai padeda apsaugoti nuo pratekėjimo ir suteikia patogumą.
 
Be to, bendradarbiaujame su tarptautine neaustinių medžiagų ir susijusių pramonės šakų verslo asociacija EDANA, siekdami užtikrinti, kad laikomės griežčiausių aplinkosaugos ir produktų saugos standartų. EDANA nariai yra savanoriškai įsipareigoję laikytis aukščiausio lygio sugeriančių higienos produktų kokybės ir saugos reikalavimų.
 

Ar ant pakuotės nurodytos visos naudotos medžiagos?

Šiuo metu tai nėra teisiškai privaloma. Norėdami padėti savo vartotojams mes nurodome, ar yra įdėta kvapiųjų medžiagų, kad įspėtume joms jautrius žmones.
 
Tolesnėje lentelėje nurodytos pagrindinės produktuose naudojamos žaliavos. Jos parinktos dėl puikaus gebėjimo sugerti ir sulaikyti skysčius.
 

Kokia yra „TENA“ gaminio sudėtis?

 
​​​​​​​​​​Gaminio dalisMedžiagaFunkcija
Paviršiaus medžiaga Pluoštinė medžiaga, pagaminta iš polipropeno ar polietileno poliesterio, ar viskozės. Produktas užtikrina sausumą ir patogumą sugerdamas skystį. 
Sugeriamasis sluoksnis Akyta medžiaga, sudaryta iš medienos arba poliesterio pluoštoPerkelia skystį iš paviršiaus į produkto vidų, kur skystis sulaikomas.
Sugeriamasis vidinis sluoksnisPopieriaus celiuliozė, popieriaus celiuliozės ir superabsorbento mišinys paketams ir įklotams. Kai kuriuose produktuose naudojama akyta medžiaga popieriaus pagrindu.Sugeria ir sulaiko skysčius.
KlijaiKlijus sudaro įvairūs polimerai ir sintetinės dervos.

Klijai atlieka dvi funkcijas:

  1. Sujungia tarpusavyje skirtingus produkto sluoksnius.
  2. Pritvirtina produktą prie kelnaičių.
Išorinė medžiagaPolietileno plėvelė. Kai kuriuose įklotuose naudojama pluoštinė medžiaga.Neleidžia pratekėti.
Tvirtinimo medžiagaPolimerinės medžiagosIšlaiko produktą vietoje 
Tampriosios medžiagosPolimerinės medžiagosUžtikrina produkto prigludimą.
Kvapiosios medžiagos (tik kai kuriuose produktuose)Kvepalai Suteikia produktui gaivų kvapą.
PaveikslėlisRašalasPabrėžia produkto formą ir funkciją. 
Nuklijuojamas lapelisSilikonu padengtas popierius.Lapelis, apsaugantis klijus galinėje produkto pusėje.
Kiekvienas supakuotas atskirai (kai kurių produktų) Polietileno plėvelė, kai kuriuose produktuose padengta silikonu.  Apsaugo produktą, kad jį būtų galima nešiotis po vieną ir nesutepti
Išorinė produkto pakuotėPolietileno maišelis arba dėžutė.

Apsaugo produktą. Šią pakuotę matote parduotuvių lentynose.


Žodynėlis 

Atnaujinama popieriaus celiuliozė – celiuliozė, gaminama iš atsakingai tvarkomų miškų medienos pluošto. Celiuliozė naudojama paketuose ir įklotuose. 

Pluoštinė medžiaga (neaustinė) – plona, audinį primenanti medžiaga. Šis terminas tekstilės pramonėje vartojamas apibūdinti medžiagoms, kurios nėra nei austos, nei megztos, pvz., fetrui.

Polimerai – didelių grandinių molekulės, kurios gali būti natūralios arba dirbtinės. Pavyzdžiui, plastikas ir DNR yra sudaryti iš polimerų. 

Polipropenas, polietilenas, poliesteris – keletas iš dažniausiai pasaulyje naudojamų plastikų tipų. Naudojami įvairiausiuose kasdieniuose produktuose nuo apatinių iki antklodžių.

Ypač gerai sugeriantis polimeras – naudojamas dėl savo gebėjimo sulaikyti drėgmę. Paprastai naudojamas paketuose, sauskelnėse ir kompresuose.

Sintetinė derva – klampus greitai kietėjantis skystis, puikiai tinkantis medžiagoms sujungti. 

Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite su mumis atsiųsdami užklausimą.