Ar kada jautėte, kad neturite reikiamos apsaugos?

Menstruacijų paketai neabejotinai yra puiki apsaugos priemonė. Menstruacijoms. Tačiau šlapimui sugerti jie nėra tokie puikūs. Taigi, ar ne geriau vietoje priemonių, kurios nežinia kiek padės, rinktis specialiai tam sukurtus produktus?

„TENA“ šlapimo nelaikymo paketai specialiai sukurti sugerti šlapimą, o menstruacijų paketai – ne. Be abejo, gali atrodyti, kad menstruacijų paketai tinka ir šlapimui sugerti, tačiau jei skysčio daugiau nei šaukštelis, jie savo paskirties neatliks.

Specialiai sukurti savo funkcijai atlikti

„TENA“ paketai tokie veiksmingi dėl keturių savo savybių, kurios gerokai palengvina gyvenimą esant šlapimo nelaikymui. Nepasitikėkite tik žodžiais, gaukite nemokamą pavyzdį ir išbandykite.  
Baltaodė moteris rodo „TENA Discreet“ paketą. Šalia 3x apsaugos piktograma.

Kvapo neutralizavimo sistema „Odour Control“

„TENA“ paketai neutralizuoja blogą šlapimo kvapą. Paketuose esančios mikrogranulės saugo nuo amoniako išsiskyrimo, todėl nesidaugina bakterijos, sukeliančios nemalonų kvapą, o jūs jaučiatės gaiviai.

Baltaodė moteris smėlio spalvos apatiniais, su žiedais, priešais save laiko „TENA Discreet“ paketą.

Ypatingas sausumas

„TENA“ paketuose yra daug ypač gerai skysčius sugeriančių polimerų – tarsi mažų granulių, kurios sudrėkusios plečiasi ir tampa geliu. Jie sugeria ir užblokuoja šlapimą, kad jis neprasiskverbtų į išorę, todėl paketo paviršius ir jūsų oda išlieka sausi.

Baltaodės moters ranka raudonai lakuotais nagais, su žiedu, pila nedidelį kiekį vandens ant „TENA Discreet“ paketo.

Greitai sugeria

„TENA“ paketai daug greičiau sugeria šlapimą, todėl jausitės švari ir gaivi. Viršutinis ir sugeriamieji sluoksniai specialiai pritaikyti greitai ištekančiam šlapimui, skirtingai nuo menstruacijų paketų, skirtų tirštesniam kraujui.

Nuotraukoje juodaodė moteris laiko „TENA Discreet“ paketą sau už nugaros, rodo, koks jis plonas.

Plonas ir nepastebimas

„TENA“ paketai ploni ir nepastebimi; jie gerokai plonesni, nei galėtumei tikėtis, kai žinai, kiek daug skysčio jie sugeria. Gaukite reikalingą apsaugą ir pasitikėkite nepastebimais paketais.

Pasirūpinkite juo šiandien.

Rinkitės iš mūsų populiariausių paketų ir pradėkite juos naudoti. Jie tokie diskretiški, kad vos pastebėsite!