Moterų skubos šlapimo nelaikymas

Ar kiekvienoje naujoje vietoje dairotės artimiausio tualeto? Ar beveik visuomet jaučiate norą šlapintis – net jeigu tik ką buvote? Ar kasnakt atsibundate kelis kartus nueiti į tualetą?
 
Dažnai atsirandantis ir visada staigus noras šlapintis, dėl kurio galimas nevalingas šlapimo ištekėjimas, vadinamas skubos šlapimo nelaikymu. Jis dažnai vadinamas dirgliąja šlapimo pūsle ir pasireiškia atsitiktiniais netikėtais ištekėjimais. Kartais tiksli šio tipo šlapimo pūslės silpnumo priežastis nėra žinoma, tačiau manoma, kad šlapimo pūslės raumens receptoriai siunčia į smegenis klaidingus signalus, informuodami, kad pūslė pilnesnė, nei iš tiesų yra. 
 
Yra keletas dalykų, kurie gali lemti skubos šlapimo nelaikymą, pvz., geriama per daug arba per mažai skysčių, šlapimo takų infekcija, ar vaistai. 
 
Norėdama susitvarkyti su skubos šlapimo nelaikymu galėtumėte pabandyti:
 
  • gerti daugiau arba mažiau skysčių nei įprastai;
  • vengti kavos, juodos arbatos ir energinių gėrimų, kurie gali dirginti šlapimo pūslę. 
 
Daugelis moterų su skubos šlapimo nelaikymo simptomais tvarkosi naudodamos apsauginius paketus arba apatinius. „TENA“ daug metų tyrė ir kūrė produktus, kurie suteiks jums pasitikėjimą ir saugumą. Mūsų unikali technologija greitai pašalina šlapimą nuo paviršiaus ir nukreipia į vidinį sluoksnį, kur jis sulaikomas. Apsilankykite mūsų produktų puslapyje kad surastumėte sau tinkamą, arba užsisakykite nemokamą pavyzdį.