Kaip suderinti šlapimo pūslės silpnumą ir intymų gyvenimą

Taip – ir toliau galite mėgautis seksu

Šlapimo ištekėjimas sekso metu pasitaiko dažniau nei manote ir tai gali nutikti bet kokio amžiaus moterims. Šlapimo ištekėjimo kiekis ir dažnis gali būti labai įvairus, atsižvelgiant į jūsų patiriamo šlapimo pūslės silpnumo tipą, ir yra keletas dalykų, kuriuos galite padaryti tam sumažinti ar išvis išvengti. Galbūt svarbiausias patarimas yra pasikalbėti su savo partneriu. Kai yra pasitikėjimas ir supratimas, lengviau išlaikyti intymius santykius.
 
Kaip išvengti šlapimo ištekėjimo sekso metu:

  • Ištuštinkite pūslę. Ištuštindamos šlapimo pūslę prieš seksą galite gerokai sumažinti ištekėjimo riziką ir kiekį. Be to, dažnai padeda tokių gėrimų kaip arbata, kava ir alkoholis vengimas.
  • Mankštinkite dubens dugną. Tyrimai rodo, kad reguliariai Kėgelio pratimus darančios moterys ištekėjimą sekso metu patiria rečiau. Be to, dubens dugno raumenų mankštinimas gali padėti patirti intensyvesnį orgazmą. 
  • Bandykite keisti pozas. Kai kurios sekso pozos sukelia mažesnį spaudimą šlapimo pūslei ir šlaplei.

Pasikalbėkite su gydytoju. Tai gali atrodyti akivaizdžiu dalyku, tačiau nesigėdykite kalbėtis su gydytoju apie šlapimo nelaikymą sekso metu. Šlapimo nelaikymą galima gydyti ir gydytojas gali duoti praktinių patarimų arba nukreipti jus pas šios srities specialistą.