Šlapimo nelaikymo paketai moterims – kaip dažnai keisti?

Jei jus vargina nenuspėjami pratekėjimai dėl šlapimo nelaikymo, svarbu naudoti tinkamus produktus. „TENA“ paketai moterims puikiai ir nepastebimai saugo nuo pratekėjimo ir nemalonaus kvapo. Kad mūsų produktai jums būtų kuo naudingesni, pateikiame keletą paprastų patarimų, kaip dažnai reikia keisti paketus, dieną ir naktį, ir kaip gydyti sudirgusią odą.

Kaip dažnai reikėtų pasikeisti paketą?

Paketą rekomenduojame pasikeisti 3–5 kartus per dieną. Tačiau kiekviena moteris unikali, todėl tai priklauso nuo įvairių veiksnių, pavyzdžiui, odos būklės, šlapimo kiekio ir nuo naudojamo produkto tipo.
 
Bendrai, šlapimo nelaikymo paketą patariame pasikeisti kol jis nepersipildė. Taip išvengsite atsitiktinio pratekėjimo ir odos higienos problemų, galinčių sukelti blogą kvapą, dermatitą ir infekcijas.
 
Paketai turi atitikti jūsų poreikius. Labai svarbu pasirinkti tinkamo dydžio, sugeriamumo ir tipo paketus. Jie turi gerai ir patogiai priglusti kirkšnies srityje. Ir atminkite, kad nesvarbu koks jūsų gyvenimo būdas ir kokio sugeriamumo paketų jums reikia, „TENA“ siūlo įvairius skirtingus poreikius atitinkančius moteriškus paketus.
„TENA Discreet Normal“ ir „TENA Silhouette Noir Mini“

„TENA“ paketai moterims

Likite sausa, saugi ir pasitikėkite savimi dieną ir naktį. Saugiai ir patogiai priglunda prie kūno, suteikia neįtikėtiną apsaugą.

Kodėl kai kurios moterys keičia paketus, nors jie dar sausi?

Visi „TENA“ šlapimą sugeriantys gaminiai yra patogūs ir gerai sugeria bei apsaugo nuo nemalonaus kvapo. Tačiau kiekviena moteris kitokia, be to jei gyvenate aktyviai, galbūt norėsite paketus keisti dažniau.
 
Net jei nepatyrėte stipresnių pratekėjimų, pasikeitusi paketą jausitės patogiau ir labiau pasitikėsite savimi. Klausykitės savo kūno ir darykite taip, kaip atrodo geriausia. Keisdami paketus nepamirškite pasirūpinti jautrios tarpvietės odos švara ir apsauga – naudokite tinkamus produktus.

Kaip gydyti sudirgintą odą?

Atminkite, kad dėl ilgalaikio drėgmės poveikio oda gali pradėti trūkinėti. Dėl to šlapimą sugeriančius paketus reikia pasikeisti laiku, kol jie ne per pilni. Jei oda sudirgsta, pirmiausia nuplaukite ją tinkamu prausikliu ir nušluostykite rankšluosčiu. Švarią ir sausą odą patepkite apsauginiu gydomuoju ir raminamuoju kremu. Jei sudirgimas neišnyktų, kreipkitės į gydytoją.

O kaip dėl šlapimo nelaikymo paketų keitimo naktį?

Geras nakties miegas labai svarbus kiekvienos moters sveikatai. Jūsų šlapimą sugeriantis gaminys turi padėti gerai išsimiegoti, o ne trukdyti.
 
Geriau išsimiegoti padeda daugiau sugeriantys paketai. Pavyzdžiui, paketai „TENA Discreet Maxi Night“ su TREJOPA APSAUGA ypač gerai sugeria ir padeda išlikti sausai gulint, visą naktį.

Taip nutinka ne tik jums.

Moterų yra gana įprasta ir dažna būklė, tačiau ją vis dar gaubia socialinės stigmos. „TENA“ siekia pakeisti šį negatyvų požiūrį ir padidinti žmonių toleranciją. Jei jūs patiriate šlapimo nelaikymą, bet dar nesikreipėte į gydytoją, atminkite, kad pagalbos prašymas yra stiprybės ženklas. Jums gali labai palengvėti, jei pasikalbėsite apie tai su artimu žmogumi.
 
Galiausiai, naudodama tinkamus produktus, būsite pasirengusi spręsti kasdienius iššūkius nesijaudindama dėl galimo pratekėjimo. O kalbant apie tai, kaip dažnai reikia keisti šlapimo nelaikymo (urologinius) paketus, atminkite, kad visų pirma, juos reikia keisti laiku, kol nepersipildė, o antra – intymią vietą reikia prižiūrėti, kad oda išliktų sausa, švari ir apsaugota.

Related articles