Triguba apsauga nuo pratekėjimo, kvapo ir drėgmės.

Padeda jums likti sausai, saugiai ir pasitikinčiai savimi kiekvieną dieną.

yra labai dažnai pasitaikant būklė. Jeigu esate viena iš daugelio nevalingus šlapimo ištekėjimus patiriančių moterų, turėtumėte žinoti, kad tai neturi trukdyti jums mėgautis visais gyvenimo malonumais. 
 
Visi moterims skirti „TENA“ asortimento gaminiai sukurti taip, kad galėtumėte pasitikėti savimi ir išlikti saugi kiekvieną dieną bet kokiomis aplinkybėmis. „TENA“ gaminiai suteikia jums trigubą apsaugą nuo pratekėjimo, kvapo ir drėgmės.
 
Visi mūsų gaminiai turi šias savybes:
Iliustruota piktograma, vaizduojanti keturias rodykles, nukreiptas į lašą.

Užtikrina sausumą

„TENA“ gaminiai sukurti apsaugoti jus nuo drėgmės. Paviršiuje esanti įgėrimo sritis greitai ir veiksmingai įtraukia skystį, o po to sulaiko jį vidiniuose sluoksniuose.
Iliustruota piktograma, vaizduojanti iš centro einančias rodykles

Kontroliuoja kvapą

Visi „TENA“ moterims skirti gaminiai turi unikalias aktyviąsias mikrogranules, sulaikančias šlapimą ir slopinančias amoniaką, kuris sukelia nemalonų kvapą.
Iliustruota piktograma, vaizduojanti kelnaičių porą

Yra patikimai priglundančios formos

„TENA“ gaminiai moterims sukurti atsižvelgiant į moters kūną, kad saugiai ir patogiai priglustų. Platus mūsų asortimentas siūlo pažangią apsaugą visiems poreikiams, nuo lengviausių įklotų iki apsauginių apatinių, padedančių moterims jaustis saugiai.