Naujieji „TENA Discreet“ šlapimo nelaikymo paketai

Veikite, ką tik norite. Būkite, kuo tik pageidaujate.

Norite pakilnoti svarmenis sporto salėje, praktikuoti jogą ar tiesiog išeiti pabėgioti? Dabar turite naują priemonę, leidžiančią užsiimti kuo tik pageidaujate – visiškai patikimą ir nepastebimą.  

Naujieji „TENA“ šlapimo nelaikymo paketai yra plonesni ir mažiau pastebimi priekyje ir gale, turi unikalią „instaDry™“ sritį, kuri akimirksniu sugeria ir užrakina šlapimą bei moterims pritaikytą viršutinį sluoksnį. Be to, juos galima nesunkiai suvynioti ir išmesti – šie paketai padės pasitikėti savimi ir visapusiškai mėgautis gyvenimu.   

Visuomet turėkite su savimi.

Raktai – yra. Piniginė – yra. Telefonas – yra. „TENA Discreet“ – yra.  

Nepaisant jūsų gyvenimo stiliaus, yra dalykai, kuriuos prieš išeidamos iš namų visuomet pasitikrinate. Pridėkite prie šio sąrašo „TENA Discreet“ ir būsite pasiruošusios viskam. 

„TENA Discreet Extra“

Sugeria akimirksniu. Patikimai apsaugo.

TENA-women-discreet-campaign-promo-500x512px.jpg
TENA-women-discreet-campaign-promo-2-500x500.png

Kas yra „instaDry™“?

 
Sunkiausias iššūkis įklotui – akimirksniu sugerti didelius kiekius skysčių ir išlikti nepastebimu. Mūsų „instaDRY™“ technologija specialiai sukurta šiam iššūkiui įveikti. Naudodami sparčiai skysčius sugeriančias medžiagas, kurios taip pat leidžia tolygiai paskirstyti skysčius paketo viduje, sukūrėme naujus „TENA Discreet“, kurie užtikrina maksimalų saugumą ir yra mažiau pastebimi. 
Savimi pasitikinti moteris stovi sporto salėje su sunkiais svarmenimis ant pečių

„TENA Discreet“

Išliksiu savimi!

Nesiliausiu sportavusi. 
Naujieji „TENA Discreet“ su „instaDryTM“. 
Ranka, laikanti „TENA Discreet“ paketą, iš arti

„TENA“ tvarumas

Mažiau yra daugiau

„TENA Discreet“ paketai yra dar vienas žingsnis link mūsų tikslo – iki 2030 m. perpus sumažinti savo paliekamą anglies pėdsaką – jie skirti vidutiniams ir gausiems šlapimo pratekėjimams, gaminami iš mažiau medžiagų, todėl yra plonesni, o pakuotės yra mažesnės. Tai leidžia optimizuoti produktų transportavimą bei sumažinti aplinkai daromą neigiamą poveikį. 

Triguba apsauga – sausa, saugu ir gaivu.

„TENA Discreet Extra“, „Extra Plus“ ir „Maxi“ skirti apsisaugoti nuo vidutinių iki gausių pratekėjimų. Visi „TENA“ šlapimo nelaikymo paketai pasižymi triguba apsauga – nuo pratekėjimo, kvapo ir drėgmės. Peržvelkite visą produktų asortimentą mūsų puslapyje ir atraskite tinkamą jums. 

Gaminio privalumai

„InstaDry™“ srities piktograma

Greitai skysčius sugerianti „InstaDry™“ zona

„instaDryTM“ akimirksniu sugeria skysčius bei paskirsto juos tolygiai paketo viduje, kad apsaugotų odą nuo drėgmės ir užtikrintų komfortą.
„Discreet“ logotipo piktograma

Nepastebimi

Specialiai sukurti moterims su silpna šlapimo pūsle ir yra plonesni priekyje bei gale, kad išliktų visiškai nepastebimi.

Pirkite iš „TENA“ internetinės parduotuvės