Atvejai

Neatsisakykite gyvenimo malonumų

Keliaukite, eikite į pajūrį arba nerkite į lovą, ketindamos puikiai išsimiegoti po beprotiškos dienos. Mėgavimasis visaverčiu gyvenimu yra žmogaus teisė ir jokiu būdu neturi atimti galimybės daryti tai, ką norite. „TENA“ moterims skirti gaminiai yra sukurti atsižvelgiant į įvairius ir individualius klientų poreikius, todėl asortimentą sudaro įvairių formų, dydžių ir sugėrimo produktai.
 
Asortimentą sudaro apsaugos nuo šlapimo nelaikymo priemonės, tinkamos tiek lengvo, tiek sunkesnio, vidutinio, šlapimo nelaikymo atvejams, netgi tokiems, su kuriais gali būti šiek tiek sunkiau susidoroti nei su kitais. Norime, kad neatsisakytumėte savaitgalio iškylos, vakarėlio pajūryje ir gimtadienio kelionės. Neleiskite, kad šlapimo pūslės silpnumas jums trukdytų.
 
Pasinaudokite patarimais, kaip susidoroti su šlapimo nelaikymu ir silpna pūsle keliaujant arba tiesiog norint gerai išsimiegoti naktį:
 
  • Kontroliuokite skysčio kiekį, kurį išgeriate prieš miegą arba sėsdami į lėktuvą. Tačiau atminkite, kad geriant per mažai galima sudirginti šlapimo pūslę ir sukelti noro šlapintis jausmą. 
  • Suplanuokite savo „techninius sustojimus“ prieš leisdamiesi į kelionę automobiliu. Pasinaudodamos „Google“ žemėlapiais sužinokite restoranus, parkus arba prekybos centrus, kuriuose galėsite pasinaudoti tualetu ir būkite ramios vairuodamos.  
  • Į savo rytinius užsiėmimus įtraukite kelis Kėgelio pratimus. Keletas minučių dubens dugno mankštos per dieną gali sumažinti šlapimo ištekėjimo riziką.
  • Atsisiųskite programėlę, rodančią artimiausią tualetą. Daugybę jų galima pasirinkti „App Store“ arba „Google Play“.