Apie šlapimo nelaikymą

Šlapimo nelaikymo tipai ir priežastys.

Nevalingas šlapimo ištekėjimas. Taip paprastai galima apibūdinti šlapimo nelaikymą. Bet ar žinojote, kad yra keletas skirtingų šlapimo nelaikymo tipų ir skirtingų priežasčių?

Sužinokite savo būklę

Nevalingą šlapimo ištekėjimą patiria milijonai žmonių. Tačiau dauguma jų mažai apie tai išmano. Dėl to labai gaila, nes suprantant šlapimo nelaikymo priežastis ir tipus galima lengviau susidoroti su šia būkle ir toliau gyventi visavertį gyvenimą. 
 
Pavyzdžiui, jeigu žinote, kad patiriate įtampos šlapimo nelaikymą, galite sau labai pagelbėti reguliariai darydama „greituosius raumenų sutraukimus“. O jeigu ramybės neduoda skubos nelaikymas, galite treniruoti šlapimo pūslės gebėjimą sulaikyti šlapimą, kitaip tariant, didinti šlapimo kiekį, kurį gali išlaikyti šlapimo pūslė, ir palaipsniui ilginti laiką tarp šlapinimųsi (šlapinimosi delsimas).  
 
Kad ir kokia būtų priežastis ar tipas, turėtume atsiverti ir pripažinti šlapimo nelaikymą. Pradėkite nuo savo gydytojo, kai kitąsyk pas jį lankysitės. Parengėme sąrašą klausimų, kurį galite pasiimti su savimi