• TENA Lady Slim Mini Plus Wings Packshot
  • „TENA Lady Slim Mini Plus Wings“ priekis
  • „TENA Lady Slim Mini Plus Wings“ privalumai
  • „TENA Lady Slim Mini Plus Wings“ iš arčiau
  • TENA-Lady-Slim-Mini-Plus-Individually-Wrapped
  • TENA Triple Protection against leaks, odour and moisture

TENA Lady Slim Mini Plus Wings

„TENA Lady Slim Mini Plus Wings“ su naująja technologija „microPROTEX™“ suteikia TREJOPĄ APSAUGĄ nuo pratekėjimo, kvapo ir drėgmės. Jis yra tokio paties dydžio kaip ir nedidelis menstruacijoms naudojamas paketas, tačiau skirtas naudoti esant lengvam šlapimo pūslės silpnumui. Naujoji technologija „microPROTEX™“ suspaudžia paketo sluoksnius ir  sugeria skystį toje vietoje, kur labiausiai reikia, užtikrindama ne tik būtiną saugumą, bet ir pageidaujamą diskretiškumą.

  • Pritaikius „microPROTEX™“ technologiją užtikrinama greita ir diskretiška apsauga
  • Asimetriškos formos „TENA Lady Slim“ prisitaiko prie kūno linijų ir taip užtikrina diskretiškumą bei patogumą
  • Triguba apsauga – sausa, saugu ir gaivu

Produkto aprašymas

Pritaikius „microPROTEX™“ technologiją užtikrinama greita ir diskretiška apsauga

Naudojant „TENA Lady Slim“ užtikrinama efektyvi apsauga nuo pratekėjimo. Naujoji technologija „microPROTEX“ patikimai sujungia sugeriančiąsias medžiagas ir pluoštus bei pasirūpina sugėrimu svarbiausioje vietoje, užtikrindama jums ne tik būtiną saugumą, bet ir pageidaujamą diskretiškumą. Su „TENA Lady Slim“ jausitės saugiai ir labiau pasitikėsite savimi.

Asimetriškos formos „TENA Lady Slim“ prisitaiko prie kūno linijų ir taip užtikrina diskretiškumą bei patogumą

Su diskretiškais „TENA Lady Slim“ jausitės saugiai ir patogiai. Asimetriškos formos „TENA Lady Slim“ prisitaiko prie kūno linijų , kad galėtumėte jaustis saugiai ir mėgautis gyvenimo malonumais.

Triguba apsauga – sausa, saugu ir gaivu

Visi „TENA Lady“ gaminiai suteikia trigubą apsaugą nuo pratekėjimo, kvapo ir drėgmės. Padeda jums likti sausai, saugiai ir pasitikinčiai savimi visada, dieną ir naktį.

Patikrinta dermatologų

Visa šlapimo nelaikymui skirto gaminio medžiaga yra patikrinta dermatologų, kad gaminys būtų saugus ir malonus odai.

Itin švelnus odai ir sausas paviršius „Silky Soft“

Norint jaustis gaiviai ir apsaugoti odą, svarbu, kad ji liktų sausa. Paketai „TENA Lady Slim“ turi audinį primenantį paviršių „Silky Soft“, kuris akimirksniu pašalina drėgmę nuo jūsų odos. Su paketais „TENA Lady Slim“ jausitės sausai ir patikimai.

„Fresh Odour Control“ suteikia pasitikėjimo

Tegu šlapimo nelaikymas jūsų nestabdo! „TENA Lady Slim“ paketai turi kvapo kontrolės sistemą „Fresh Odour Control“ su specialiais mikroperlais, slopinančiais šlapimo kvapą. Su „TENA Lady Slim“ jausitės gaiviai ir patikimai, kad ir kas nutiktų.

Kiekvienas paketas supakuotas atskirai

Kiekvienas paketas „TENA Lady Slim Mini“ supakuotas atskirai, tad jį lengva įsimesti į rankinę ar kišenę. „TENA Lady Slim Mini“ paketus paprasta turėti su savimi ir patogu išmesti.

Produkto informacija

Sugeriamumas

  • Ilgis: 25 cm

Galima įsigyti pakuotėmis:

  • Pakuotė: 16 vnt.