Ričardo istorija

Perskaitykite Ričardo istoriją apie tai, kaip jis sušvelnino šlapimo nelaikymo problemą.

TAPAU SAVO PATIES ASMENINIU TRENERIU

Ričardas , 66

Visi žinome, kad negyvensime amžinai. Nepaisant to, prostatos vėžio diagnozė man buvo didelis šokas. Prostatos operacija, kurią man atliko 2011 metų balandį, pavyko puikiai. Iš pradžių, po operacijos turėjau naudoti kateterį. Tai buvo šiek tiek nepatogu, tad iš karto po kateterio išėmimo apsilankiau pas urologą, norėdamas sužinoti, kaip kuo greičiau grįžti į normalų gyvenimą.

Prostatos pašalinimo operacija susilpnino mano dubens dugno raumenis. Todėl iš pradžių, tik po operacijos, negalėjau sustabdyti šlapimo. Man patarė atlikti tam tikrus pratimus ir naudoti specialiai vyrams sukurtus įklotus. Iš pradžių buvo keista naudoti šiuos įklotus, tačiau jie buvo labai diskretiški. Nors įklotai buvo nepastebimi, nusprendžiau apie tai kalbėti labai atvirai.

Gyvenime išmokau, kad žmonės reaguoja į siunčiamus signalus. Jei esi atsipalaidavęs ir atviras, žmonės reaguoja panašiai. Tai nereiškia, kad visiems skelbiuosi apie savo būklę. Tačiau, jei apie tai kalbama, bandau neatrodyti susigėdęs. Aš tai perteikiu kaip gyvenimo faktą, kurį tiesiog turiu priimti.

Nuolat atlieku pratimus ir tapau savo paties asmeniniu treneriu. Sunkus darbas buvo atlygintas. Nesakyčiau, kad tai greitas pagijimas, tačiau, kol vyksta sveikimo progresas, toliau treniruojuosi. Mano tikslas yra ištverti 3–4 valandas nenuėjus į tualetą ir apsieti be apsaugos. Vis dar turiu truputį pasistengti, bet apskritai yra šaunu jausti atsikovojus daugelį savo gyvenimo aspektų.