Atrodo, jūs esate <country>

Eikite į savo šalies „TENA“ svetainę, kur rasite vietinę informaciją.

Išbandykite nemokamai

Pasirinkite „TENA Men“ gaminį, kurį norėtumėte išbandyti, ir spragtelėkite mygtuką „Pasirinkti“. Pavyzdys jums bus pristatytas paštu diskretiškoje pakuotėje.

Jūsų asmens duomenis tvarkysime konfidencialiai, jūs nieko nebūsite įsipareigojęs.

Žingsnis / : Pasirinkite gaminį

Gaminio pasirinkimas

Įklotai TENA Men Protective Shield

Įklotai TENA Men Protective Shield

Higienai, kai išbėga ar išlaša nedidelis kiekis šlapimo.

TENA Men Level 1

TENA Men Level 1

Naudodami „TENA Men Level 1“ apsauginius įklotus, kontroliuokite šlapimo pratekėjimo ir silpnos pūslės nepatogumus. Nuo šiol plonesni, bet tokie pat saugūs kaip ir anksčiau apsauginiai įklotai patikimai sugeria ir apsaugo nuo šlapimo pratekėjimo, kvapų ir drėgmės. Dėl diskretiško ir specialiai vyrams pritaikyto patogaus dizaino galima netgi pamiršti, kad juos naudojate. Nesvarbu, ar esate darbe, sportuojate ar pramogaujate, „TENA Men Level 1“ apsauginiai įklotai padės jaustis gaiviai ir užtikrintai visą dieną.

TENA Men Level 2

TENA Men Level 2

Milijonai įvairaus amžiaus vyrų naudoja apsauginius įklotus „TENA Men Level 2“, kad susitvarkytų su vidutinio gausumo nevalingais ištekėjimais. Įklotų viduje esanti patikima sugerianti sritis apsaugo nuo šlapimo pratekėjimo, kartu sulaikydama kvapus ir drėgmę. Itin ploti, tačiau ne mažiau saugūs, išgaubtos kaušelio formos įklotai patikimai tvirtinasi prie apatinių – jausitės taip patogiai, kad galite apskritai apie juos užmiršti. „TENA Men Level 2“ apsauginiai įklotai padės jums išsaugoti ramybę ir pasitikėjimą savimi bet kokiose gyvenimo situacijose.

TENA Men Level 3

TENA Men Level 3

Saugiausias „TENA Men“ įklotas, puikiai sugeriantis ir apsaugantis nuo pratekėjimo, kai išteka gausus šlapimo kiekis. Tinkamas naudoti ir naktį. Dviguba vidinė sugeriančioji dalis užtikrina patogumą ir sausumą.

Svarbi informacija

Dėmesio! Vienas adresatas gali užsisakyti 1 pavyzdį per 6 mėnesius. Dažniau užsakantiems ir (arba) piktnaudžiaujantiems asmenims pavyzdžiai nebus siunčiami.

„TENA“ nemokami pavyzdžiai pristatomi tik Lietuvoje. Jei gyvenate ne Lietuvoje, norėdami užsisakyti nemokamą pavyzdį, prašome apsilankykite www.tena.com


Diskretiškas pristatymas

Jūsų nemokamas pavyzdys bus pristatytas diskretiškoje pakuotėje.

Garantuojame jūsų asmeninės informacijos konfidencialumą.


What are cookies?

Lorem ipsum dolor sit amet lorem ipsum dolor sit amet lorem ipsum dolor sit amet.