Martyno istorija

Perskaitykite Martyno istoriją apie tai, kaip pasakyti partnerei, kad kenčiate nuo šlapimo nelaikymo.

REIKIA EITI Į TUALETĄ KAS PUSVALANDĮ. AR TAI NORMALU?

Martynas , 42

Iš pradžių visuomet rasdavau logiškų paaiškinimų. Išgėriau per daug kavos. Išgėriau keletą bokalų alaus praėjusį vakarą. Lauke tikrai šalta. Bet kai šlapimas pratekėjo po apsilankymo tualete, tapo akivaizdu, kad privalau į situaciją pažiūrėti praktiškai.

Neturiu supratimo, kada tai prasidėjo. Tikriausiai kurį laiką nesąmoningai tai neigiau. Niekada neturėjau net minties, kad galėčiau turėti problemą. O kai ji atsirado, aš vis tiek ją neigiau. ? Na jau, ne! Tai nutinka tik seniems vyrams, o aš nesu senas.

Iš pradžių į apatinius kišdavau servetėles. Išlašėdavo tik keletas lašelių, todėl viskas buvo tvarkoje iki kito apsilankymo tualete. Bet po kurio laiko pradėjau naudoti savo žmonos kasdienius įklotus. Jie buvo savaime prisiklijuojantys ir laikydavosi prie apatinių kelnaičių, tačiau sugerdavo nedaug. Be to, nerimavau dėl kvapo.  

Dėl šios situacijos vis labiau drovėjausi ir kentėjo mano savigarba. Pradėjau šalintis žmonos. Pasistengiau, kad gultumėmės skirtingu laiku. Apie intymumą negalėjo būti net kalbos.

Pagaliau atradau jėgų jai tai pasakyti. Ir tai viską pakeitė. Tačiau ne taip, kaip tikėjausi. Nežinau, ko tikėjausi. Galbūt, kad ji laikys mane mažiau vyrišku, bet pirmas dalykas ką ji man pasakė, kad jai atlėgo, jog aš neužmezgiau romano su kita moterimi! Cha! Ar galite tuo patikėti? Tai mus tik labiau suartino. Galėjimas su kuo nors pasikalbėti apie tai turėjo didžiulės naudos.

Ji privertė mane apsilankyti pas gydytoją, kuris atliko medicininę apžiūrą ir patikrino, ar nesergu prostatos vėžiu. Atsakymas buvo neigiamas. Jis rekomendavo pratimus ir šlapimo pūslės treniravimą bei specialiai vyrams sukurtus įklotus. Dabar spintelėje turiu visą pakuotę ir jie tikrai daug patogesni už mano žmonos itin plonus įklotus. Aš gailiuosi, kad apie tai nepasakiau savo žmonai anksčiau, bet geriau vėliau, nei niekada. Taip palengvėjo, kai jai pasakiau. Suvokiau, kad neturiu ko gėdytis ir kad yra daug šlapimo pratekėjimo problemos sprendimo būdų.