Kaip kalbėti apie šlapimo nelaikymą

Kalbėti apie asmenines problemas gali būti nepatogu, bet svarbiausias dalykas, norint rasti sprendimą, yra nuoširdus ir atviras dialogas su gydytoju bei artimaisiais.

Vyrai valgo sode

Pokalbis su artimaisiais

Pokalbis su savo partnere, artimu draugu ar gydytoju gali padėti suvaldyti situaciją. Pirmas žingsnis – pasidalinti savo problema. Tai leis jums lengviau sulaukti pagalbos, siekiant rasti tinkamą sprendimą.

Prisiminkite, kad nesate vienas. Milijonai kitų žmonių kasdien sėkmingai sprendžia šią problemą. Gali būti, kad ir kai kurie jūsų draugai taip pat susiduria su šiuo nepatogumu.

Galiausiai, niekas neturėtų trukdyti jums veikti tai, kas jums patinka, tad ženkite pirmąjį žingsnį gijimo link ir papasakokite apie savo problemą asmeniui, kuriuo pasitikite.

Pokalbis su gydytoju

Gali būti sunku kalbėti apie tokias intymias sveikatos problemas kaip ar dažnas . Todėl prisiminkite, kad nors tema gali pasirodyti gėdinga aptariant ją asmeniškai, gydytojui ji tėra medicininė. Nebijokite užduoti klausimų, nes tai vienintelis būdas gauti atsakymus.

Štai keletas gerų būdų kaip pasiruošti vizitui pas gydytoją:

  • Simptomų sąrašas gali padėti gydytojui diagnozuoti, kokio tipo šlapimo nelaikymas jus vargina, o taip pat nustatyti jo atsiradimo priežastį.
  • Lengva pamiršti savo klausimus bešnekant su gydytoju. Todėl visada pravartu prieš vizitą klausimus užsirašyti. Taip galite būti tikri, kad į visus jūsų klausimus bus atsakyta vizito metu.

Susiję straipsniai

Prostata ir vyrų šlapimo nelaikymas

Nors prostata ir šlapimo nelaikymas nėra maloniausios pokalbio temos, svarbu žinoti, kaip viena veikia kitą. Kad šis klausimas keltų kuo mažiau sąmyšio, mes susitikome su Ralphu Peekeriu, Geteborgo universiteto Sahlgreno universitetinės ligoninės profesoriumi ir Urologijos skyriaus vyriausiuoju gydytoju.

Šlapimo nelaikymas – Įvadas

Vienas iš keturių vyresnių nei 40 metų vyrų kenčia nuo šlapimo nelaikymo. Geriausias būdas surasti sprendimą – sužinoti daugiau apie šlapimo nelaikymą.