Įklotai šlapimo nelaikantiems vyrams – kaip dažnai keisti?

Patiriant šlapimo nelaikymą, svarbu pasirinkti tinkamus gaminius. Bet ne mažiau svarbu juos teisingai naudoti. „TENA“ įklotai vyrams yra diskretiškos, specialiai vyrams pritaikytos formos, puikiai saugo nuo šlapimo pratekėjimo ir nemalonaus kvapo. Toliau atsakysime į klausimus, kaip dažnai keisti įklotus ir kaip prižiūrėti sudirgintą odą.

Kaip dažnai reikia keisti įklotus?

Paprastai įklotus reikėtų keisti 3–5 kartus per dieną. Tačiau poreikiai gali būti skirtingi, nes jie priklauso nuo įvairių veiksnių, pavyzdžiui, nuo jūsų odos būklės, pratekančio šlapimo kiekio ir nuo naudojamo įkloto tipo. Svarbiausia urologinius įklotus pasikeisti laiku, kol nepersipildė. Taip išvengsite atsitiktinio pratekėjimo ir odos higienos problemų, galinčių sukelti blogą kvapą, dermatitą ir infekciją.
 
Įklotai turi atitikti jūsų individualius poreikius. Atidžiai pasirinkite tinkamą įkloto dydį, tipą ir sugeriamumo lygį, taip pat pasirūpinkite, kad jis saugiai ir patogiai priglustų kirkšnies srityse. „TENA“ siūlo įvairių sugeriamumo lygių įklotų vyrams, skirtų įvairiems poreikiams ir gyvenimo būdui.
Apsauginiai įklotai „TENA Men Level 1“ ir „TENA Men Level 2“

„TENA“ įklotai vyrams

Išlikite sausi ir kontroliuokite situaciją – dieną ir naktį Patogiai priglunda ir puikiai apsaugo

Kodėl kai kurie vyrai keičia įklotus, nors jie dar sausi?

Nors visi „TENA“ sugeriamieji gaminiai yra patogūs ir saugo nuo nemalonaus kvapo, tačiau kiekvienas esame skirtingi, todėl kai kurie vyrai, ypač gyvenantys aktyviai, įklotus keičia dažniau.
 
Net jei įklotas dar nėra šlapias, galbūt norėsite jį pakeisti, kad jaustumėtės gaiviai ir užtikrintai. Darykite taip, kaip atrodo geriausia. Keisdami įklotus nepamirškite pasirūpinti jautrios tarpvietės odos švara ir apsauga – naudokite tinkamus produktus.

Kaip gydyti sudirgusią odą?

Dėl ilgesnio drėgmės poveikio oda gali pradėti skilinėti, todėl įklotus reikia keisti, kol jie nepersipildė. Jei oda sudirgsta, pirmiausia nuplaukite ją tinkamu prausikliu ir nušluostykite rankšluosčiu. Švarią ir sausą odą patepkite apsauginiu gydomuoju ir raminamuoju kremu. Jei sudirgimas neišnyksta, kreipkitės į gydytoją.

O kaip dėl šlapimo nelaikymo įklotų keitimo naktį?

Naktį viskas šiek tiek kitaip. Geras nakties miegas yra nepaprastai svarbus kiekvieno vyro sveikatai. Sugeriamieji įklotai skirti padėti jums gerai išsimiegoti, o ne trukdyti.
 
Geriau išsimiegoti padės daugiau sugeriantys įklotai. Pavyzdžiui, „TENA Men Level 3“ įklotai su dvigubu sugeriamuoju vidiniu sluoksniu padės išlikti sausiems, išsaugoti pasitikėjimą bei kontroliuoti situaciją ir dieną, ir naktį.

Jūs ne vienas

Vyrų yra gana įprasta ir dažna būklė, tačiau ją vis dar gaubia socialinės stigmos. „TENA“ siekia pakeisti šį negatyvų požiūrį ir didinti žmonių toleranciją. Jei jūs patiriate šlapimo nelaikymą, bet dar nesikreipėte į gydytoją, atminkite, kad pagalbos prašymas yra stiprybės ženklas. Jums gali labai palengvėti, jei pasikalbėsite apie tai su artimu žmogumi.
 
Galiausiai, naudodami tinkamus produktus, būsite pasirengęs spręsti kasdienius iššūkius nesijaudindamas dėl galimo pratekėjimo. O kalbant apie tai, kaip dažnai reikia keisti šlapimo nelaikymo (urologinius) įklotus, atminkite, kad visų pirma, juos reikia keisti laiku, kol nepersipildė, antra – intymią vietą reikia prižiūrėti, kad oda išliktų sausa, švari ir apsaugota.