Slapukų naudojimas

Šiame puslapyje naudojami slapukai. Sekančiame skyriuje pateikta išsami informacija apie slapukų naudojimą ir jūsų galimybes priimti arba atmesti juos. 

Kas yra slapukas? 

Slapukais vadiname nedidelius duomenų failus, išsaugomus svetainės lankytojų kompiuteriuose. Tai nėra kompiuterinės programos, tačiau šie nedideli tekstiniai failai leidžia išsaugoti ir kaupti informaciją apie svetainės lankytojų veiksmus. Slapukai naudojami daugelyje svetainių, kad jos tinkamai funkcionuotų ir pagerintų svetainių lankytojų patirtį. Slapukai suteikia lankytojams galimybę naudotis suasmenintomis paslaugomis (pvz., išsaugo prisijungimo duomenis ar prekių krepšelyje pasirinktas prekes, rodo susijusį turinį ir kt.).

Kaip mes naudojame slapukus 

Mes gerbiame jūsų teisę į privatumą, todėl leidžiame patiems spręsti, kokių tipų slapukus naudoti. Paspauskite slapukų nustatymų mygtuką ir sužinoję daugiau savo nuožiūra keiskite numatytąsias parinktis. Dėmesio! Kai kurie slapukai svarbūs svetainės funkcionalumui ir jums teikiamoms mūsų paslaugoms. Jei slapukų juostoje patvirtinsite visų slapukų naudojimą, jie bus išsaugomi jūsų prietaise, pagerins puslapio navigacines funkcijas, leis analizuoti puslapio naudojimą ir teikti aktualias reklamas. Jei slapukų nustatymus mūsų svetainėje arba savo naršyklėje pakeisite, svetainė veiks, tačiau galimai be kai kurių arba visų anksčiau minėtų papildymų.