Štai Jūs jau radote atsakymą

Diskretiški ir patikimi „TENA MEN“ įklotai vyrams

Sveiki, aš esu Stirlingas Gravitas, charizmatiškasis herojus, kuris kovoja su šlapimo nelaikymu. Kontrolė yra daugiau nei tik tinkamo gaminio naudojimas. Labai svarbūs ir tinkami gyvenimo būdo pasirinkimai, kurie padeda jums kovoti su šlapimo nelaikymu. Savo kelionėse išmokau kelių dalykų.

Išmintingi Stirlingo Gravito patarimai:

Stirlingas Gravitas užsisako puodelį kavos prie baro.

Sumažinkite išgeriamos kavos kiekį

Apsilankius kavinėje man buvo patiektas puikios kavos puodelis. Mažas. Kava yra diuretikas. Geriant jos per daug, kontrolę išlaikyti bus tik sunkiau. Taigi sumažinkite išgeriamų puodelių skaičių.
Stirlingas Gravitas į alų žiūri nesusidomėjęs.

Saikingai vartokite alkoholį

Nieko tokio, jei išgersite vieną gėrimą po ilgos dienos, kai žaidėte tenisą ar pasirašinėjote autografus, bet daugiau nereikia. Saikingai gerdami išliksite puikios savijautos ir galėsite geriau kontroliuoti situaciją.
Stirlingas Gravitas apsirengęs japonišką kovos menų kimono.

Kasdien sportuokite

Kai nebėgu maratono ar nežaidžiu polo, kilnoju svarmenis. Kodėl? Kad neprarasčiau kontrolės. Reguliariai sportuojant sumažėja nevalingi ištekėjimai. Ir nepamirškite dubens dugno raumenų mankštos!
Vienas iš keturių vyrų.

Kalbėkite apie tai!

Ar žinote, ką sužinojau savo kelionėje? Vienas iš penkių žmonių planetoje yra kinas. Be to, sužinojau, kad vienas iš keturių vyrų patiria nevalingą šlapimo ištekėjimą. Taigi yra daugybė vyrų, kuriems svarbu suvaldyti šlapimo nelaikymo nepatogumus. O geriausias būdas jiems padėti – pakalbėti su jais, kad jie taip pat nustotų naudoti netinkamą apsaugą.
Stirlingas Gravitas žaidžia kortomis.

Rinkitės prekių ženklą, kuriuo pasitiki milijonai vyrų

Dabar „TENA Men“ apsauginiai įklotai yra 20 % plonesni nei anksčiau, tačiau tokie pat saugūs. Jie yra 100 % diskretiški ir atitinka vyro anatomiją. Kiekvienas įklotas supakuotas atskirai, todėl juos patogu nešiotis kišenėje – tarsi nosinę. Atsargiai, neišsipūskite nosies į jį.