Kaip dažnai reikia keisti paketą?

Specialiai šlapimo nelaikymui skirti produktai gali būti labai reikšmingi, lygiai taip pat svarbu juos tinkamai naudoti. „TENA“ paketai puikiai apsaugo nuo pratekėjimo ir nemalonaus kvapo. Jei turite klausimų, kaip dažnai keisti paketus ar kaip gydyti sudirgusią odą, atsakymus rasite čia.

Kaip dažnai reikia keisti paketus?

Įprastai paketus reikia keisti 3–5 kartus per dieną. Kiekvieno žmogaus poreikiai gali būti skirtingi, tai priklauso nuo įvairių veiksnių, pavyzdžiui, nuo jūsų odos būklės, pratekančio šlapimo kiekio ir produkto tipo. Svarbiausia šlapimo nelaikymo produktus pakeisti laiku, kol jie nepersipildo. Taip išvengsite ne tik atsitiktinio pratekėjimo, bet ir odos higienos problemų, galinčių sukelti blogą kvapą, dermatitą ar infekciją.

Taip pat labai svarbu pasirūpinti, kad paketai atitiktų jūsų asmeninius poreikius. Atidžiai pasirinkite tinkamą paketo dydį, tipą ir sugeriamumo lygį, taip pat pasirūpinkite, kad jis saugiai ir patogiai priglustų kirkšnies srityse.  „TENA“ siūlo įvairių sugeriamumo lygių ir skirtingus poreikius ar gyvenimo būdą atitinkančius paketus.

TENA-Article-How-often-change-pad-TENA-Discreet-pads-TENA-Level-1-shields-500x500.png

„TENA“ paketai vyrams ir moterims

Likite sausi, saugūs ir pasitikėkite savimi dieną ir naktį. Saugiai ir patogiai priglunda prie kūno, suteikia neįtikėtiną apsaugą.

Kodėl kai kurie žmonės keičia sausus paketus?

Visų žmonių kūnas ir oda skirtingi. Visi „TENA“ šlapimo nelaikymo produktai yra švelnūs, gausiai sugeria ir apsaugo nuo nemalonaus kvapo, tačiau kai kas, ypač praktikuojantys aktyvų gyvenimą, mėgsta juos keisti dažniau. Net jei nepatiriate stipraus pratekėjimo, gali būti, kad reguliariai keisdami paketus jausitės patogiau. Darykite taip, kaip jaučiatės geriausiai. Keisdami paketus nepamirškite pasirūpinti jautrios tarpvietės odos švara ir apsauga – naudokite puikias „TENA“ drėgnas servetėles arba prausiamąjį kremą.

Kaip gydyti sudirgintą odą?

Dėl ilgalaikio drėgmės poveikio oda gali sudirgti ir pradėti trūkinėti. Todėl paketus labai svarbu keisti dažnai, kad jie nepersipildytų. Kuo ilgiau oda išliks sausa, tuo geriau. 
 
Jei oda sudirgtų, būtinai tinkamai ja pasirūpinkite. Pirmiausia odą gerai nuplaukite tinkamu prausikliu, tada nušluostykite rankšluosčiu. Švarią ir sausą odą patepkite apsauginiu gydomuoju ir raminamuoju kremu. Jei sudirgimas neišnyksta, pasitarkite su savo gydytoju. 

O kaip dėl šlapimo nelaikymo paketų keitimo naktį?

Naktį viskas šiek tiek kitaip. Geras nakties miegas yra nepaprastai svarbus jūsų sveikatai. Šlapimo nelaikymo produktai skirti padėti jums gerai išsimiegoti, o ne trukdyti. 
 
Kad geriau ir patogiau miegotumėte, išbandykite specialiai nakčiai skirtus paketus. „TENA Discreet Maxi Night“ naktiniai paketai moterims, išsiskiriantys nepriekaištinga apsauga – jie yra specialios formos ir tokio ilgio, kad geriau sulaikytų skystį gulint. Taip pat jų sugeriamo skysčio tūris didesnis, todėl miego metu jums niekas netrukdys ir ryte jausitės žvaliau. Atsikėlę pasikeiskite paketą. 
 
Geresnis sugeriamumas naktį labai svarbus ir vyrams. Pavyzdžiui, „TENA Men Level 3“ įklotai su dviguba sugeriamąja zona, padės išlikti sausiems, išsaugoti pasitikėjimą bei kontroliuoti situaciją ir dieną, ir naktį.

Taip nutinka ne tik jums.

Nors įvairių formų yra itin dažnas, su juo vis dar susijusi socialinė stigma gali paveikti emociškai. „TENA“ siekia pakeisti šį negatyvų požiūrį, didindama žmonių sąmoningumą ir toleranciją. 
 
Jei jus vargina šlapimo nelaikymas, bet dar nesikreipėte į gydytoją, atminkite, kad pagalbos prašymas yra stiprybės, o ne silpnumo ženklas. Pasitikėjimas draugu ar artimu žmogumi, net jei iš pradžių tai baugina, taip pat gali labai palengvinti padėtį. Galiausiai, naudodami tinkamus produktus, būsite pasirengę spręsti kasdienius iššūkius nesijaudindami dėl galimo pratekėjimo.
 
Kalbant apie tai, kaip dažnai reikia keisti šlapimo nelaikymo paketus, prisiminkite, kad juos būtina pasikeisti laiku, kol nepersipildė, bei nuolat prižiūrėti intymias sritis: palaikyti jas sausas, švarias ir apsaugotas, kad oda liktų sveika. 

Norėdami sužinoti daugiau, skaitykite šiuos straipsnius: