Kas sukelia prisišlapinimą į lovą ir dažną šlapinimasi naktį?

Prisišlapinimas į lovą arba naktinė enurezė – tai nevalingas miegant tokiame amžiuje, kai to dar nesitikima. Nikturija – tai noras dažnai keltis naktį nusišlapinti.

Suaugusiųjų prisišlapinimas į lovą ir nikturija

Dažnas naktį, taip pat suaugusiųjų prisišlapinimas į lovą paprastai atsiranda dėl kitokių priežasčių nei vaikams. Verta pažymėti, kad suaugusiųjų prisišlapinimas į lovą paprastai vadinamas naktine enureze.
 
Dažnas šlapinimasis gali reikšti, kad kūnas išskiria daugiau šlapimo dėl tam tikrų hormonų gamybos pokyčių, inkstų negalavimų arba vaistų poveikio. Tai gali sukelti naktinę enurezę arba reikšti, kad turite keltis vieną ar kelis kartus per naktį nusišlapinti, – tai vadinama nikturija. Senyvo amžiaus žmonėms įprasta atsikelti nusišlapinti kartą ar du per naktį.
 
Vyrams nikturija paprastai susijusi su padidėjusia . Tačiau per aktyvūs šlapimo pūslės raumenys ar priežastiniai sveikatos negalavimai gali sukelti dažną šlapinimąsi naktį bet kokio amžiaus ir lyties žmonėms. Atminkite, kad šlapinimosi dažnumą gali lemti ir per didelis skysčių suvartojimas, ypač jei jie turi kofeino.

Jums gali padėti „TENA“

Norėdami nustatyti suaugusiųjų naktinės enurezės ir nikturijos priežastį turėtumėte pasitarti su gydytoju. Kad ir kokia būtų priežastis arba jūsų prisišlapinimo į lovą problemų sunkumas ir dažnis, mes turime gaminių, kurie padės jums gyventi kiek įmanoma normalesnį gyvenimą.

Moterims

Moterims, kurios patiria šlapimo pūslės silpnumą.

Brunetė šypsosi į kamerą

Vyrams

Vyrams, kurie patiria šlapimo nelaikymą.

Vidutinio amžiaus barzdotas vyras šypsosi fotografuojamas

Slaugantiems artimuosius

Jums, kurie slaugo mylimą žmogų, patiriantį šlapimo nelaikymą.

TENA-ProSkin-CGR-Lifestyle-Woman-kissed-by-nurse-500x500.jpg