Orui laidi TENA technologija padeda palaikyti odos sveikatą

1600x500-tpw-skin-hand.png

Odos būklė ir šlapimo nelaikančiųjų slauga yra natūraliai susiję. Jeigu šlapimą sugeriančiame gaminyje oras pernelyg drėgnas, dėl to gali atsirasti trintis, pradėti irti odos ląstelės ir daugintis mikroorganizmai. Mūsų orui laidūs gaminiai užkerta tam kelią, leisdami drėgmei išgaruoti ir efektyviai sulaikydami ištekančius skysčius.

Sukurta galvojant apie senyvo amžiaus žmones

Laidumas orui itin svarbus slaugant senyvo amžiaus žmones, nes senstant mūsų oda tampa plonesnė, lengviau pažeidžiama ir ilgiau gyja. Senyvo amžiaus žmonės dažnai turi nešioti šlapimą sugeriančius gaminius visą dieną, taip jų oda gali sugerti per daug drėgmės.

Todėl siekdami užtikrinti natūralų odos drėgmės balansą sukūrėme „ConfioAir™“ orui laidžią technologiją. Atlikę tyrimą atskleidėme, kad net 88 proc. mūsų slaugytojų teigia, kad „TENA Slip“ su „ConfioAir™“ ne tik praleidžia daugiau oro, bet ir padeda išsaugoti odą sveiką.

Sukurta galvojant apie senyvo amžiaus žmones

Kaip veikia mūsų orui laidi technologija

„ConfioAir™“ orui laidžioje technologijoje yra sugeriamasis sluoksnis, padengtas skystį sugeriančia medžiaga. Išorinėje gaminio pusėje yra smulkiai akytas sluoksnis, praleidžiantis garus ir kartu sulaikantis drėgmę. Pratekėjęs šlapimas įsiskverbia į skystį sugeriančią medžiagą, kurioje sugeriamasis sluoksnis greitai sulaiko šlapimą, net jeigu naudotojas tuo metu sėdi.

Dėvint šlapimą sugeriantį gaminį, sukuriamas mikroklimatas tarp odos ir gaminio. Šis mikroklimatas veikia odos drėkinimą. Jeigu gaminys nelaidus orui, oda gali sugerti per daug skysčių ir tapti lengvai pažeidžiama.

Kaip veikia mūsų orui laidi technologija

1. Oda

2. Mikroklimatas

3. Prie odos priglundantis sluoksnis

4. Sugeriamasis sluoksnis

5. Orui laidus išorinis sluoksnis

Geresnė odos priežiūra, naudojant TENA gaminius

Naudojant orui laidžius šlapimą sugeriančius gaminius, sveikos odos išsaugojimui taip pat svarbi prevencija ir tinkama higienos priežiūra. Siūlome įvairių produktų, naudojamų kartu siekiant apsaugoti jautrią odą.

Norėdami pasiekti geriausių rezultatų, nepamirškite:

  • prausti odą „TENA Wash Cream“ plaunamuoju kremu;
  • drėkinti odą „TENA Skin Lotion“ odos losjonu;
  • saugoti odą „TENA Barrier Cream“ apsauginiu kremu;
  • naudoti tinkamo dydžio „ConfioAir™Breathable Technology“ orui laidžios technologijos gaminius.