TENA „ProSkin“ – tai šlapimo nelaikančiųjų slauga, kuri padeda išsaugoti sveiką odą.

„TENA ProSkin“ –  tai šlapimo nelaikančiųjų slauga, kuri padeda išsaugoti sveiką odą.

TENA, turinti 50 metų patirties slaugant senyvo amžiaus ir šlapimo nelaikančius žmones, yra pasiryžusi ieškoti būdų slaugos kokybei tobulinti. Suprantame, kad tvarkantis su šlapimo nelaikymu labai svarbu išsaugoti odą sveiką. Atlikę išsamius tyrimus ir išbandę naujoviškus metodus, sukūrėme TENA „ProSkin“ – gaminių gležnai senyvo amžiaus žmonių odai – asortimentą. TENA „ProSkin“ gaminiai patikrinti bendradarbiaujant su Sautamptono universiteto ir Londono universiteto koledžo sveikatos specialistais bei yra akredituoti „Skin Health Alliance“ nepriklausomos organizacijos.

„TENA ProSkin Slip PLUS“

Kas yra TENA „ProSkin“?

TENA „ProSkin“ gaminių asortimentą sudaro sugeriantys gaminiai ir odos priežiūros priemonės, kurie padeda išsaugoti šlapimo nelaikančių asmenų odą sveiką. Prausimui skirti gaminiai švelniai valo senyvo amžiaus žmonių odą, o specialūs apsauginiai kremai padeda išvengti galimų sudirgimų ir uždegimų. Tuo pat metu naudojami šlapimą sugeriantys gaminiai yra sukurti taip, kad sumažintų odos sąlytį su drėgme ir palaikytų natūralų odos mikroklimatą.

Sukurta mūsų ekspertų siekiant patenkinti jūsų poreikius

Siekdami pagerinti mūsų gaminių teigiamą poveikį odos būklei, ilgai dirbome su sveikatos apsaugos specialistais. Galiausiai manome, kad taip padėsime teikti geresnę senyvo amžiaus žmonių slaugą. Remiantis mūsų tyrimais, labiausiai šlapimo nelaikančių asmenų odos būklę neigiamai veikia keturi veiksniai: sąlyčio su sugeriančiais gaminiais trukmė, naudojimas jau panaudoto gaminio, drėgmės lygis ir odos jautrumas. Gležnai senstančiai odai būtinas ypatingas dėmesys. Rūpindamasi specialiais tokios odos poreikiais TENA „ProSkin“ asortimentą sukūrė mūsų stipri tyrimų ir plėtros komanda, kurią sudaro 300 darbuotojų.

Svarbiausia – asmeninė gerovė

Naudodami TENA „ProSkin“ gaminius jūs ne tik kovojate su šlapimo nelaikymu, bet ir aktyviai padedate palaikyti odą sveiką. Visa tai daro šlapimo nelaikančių asmenų gyvenimą patogesnį ir oresnį. Be to, tai gali padėti slaugytojams skirti daugiau laiko kitiems slaugos veiksniams.

Svarbiausia – asmeninė gerovė

Trys žingsniai sveikos odos link

TENA sukūrė trijų žingsnių sprendimą sveikai šlapimo nelaikančių asmenų odai išsaugoti. Ilgametė patirtis parodė, kad šie trys žingsniai yra svarbiausi principai natūraliai sveikai odai išsaugoti.

Išlaikyti odą sausą

Išlaikykite odą sausą naudodami TENA „ProSkin“ sugeriančius gaminius su „FeelDry Advanced™“ technologija

Išlaikykite odą švarią

Išlaikykite odą švarią naudodami TENA „ProSkin“ prausiamuosius kremus ar drėgnas servetėles

Išlaikykite odą apsaugotą

Išlaikykite odą apsaugotą su TENA „ProSkin“ cinko ar barjeriniu kremais

TENA „ProSkin“ apima šiuos tris elementus viename gaminių asortimente, sukurtame specialiai gležnai senyvo amžiaus žmonių odai.

Aukštesnis apsaugos lygis

Mūsų TENA „ProSkin“ linijos sugeriantys gaminiai suteikia trigubą apsaugą, kuri užtikrina sausumą, minkštumą ir apsaugo nuo pratekėjimo taip, kad oda išliktų sveika. Specialus „FeelDry Advanced™“ sluoksnis akimirksniu sugeria skystį nuo paviršiaus į vidų, kad oda išliktų sausa. Sveika odos būklė palaikoma kartu su mūsų sugeriančiais gaminiais  naudojant  prausiklius ir apsauginius kremus, užkertančius kelią sudirgimams.

Jūsų saugios odos garantija

TENA „ProSkin“ gaminių liniją sukūrėme siekdami pagerinti senyvo amžiaus žmonių odos būklę ir padėti sveikatos priežiūros specialistams. Visus TENA „ProSkin“ gaminius akreditavo ​​„Skin Health Alliance“, tad galite būti tikri, kad jie yra draugiški odai ir atitinka griežčiausius standartus.

Skin Health Alliance

Susipažinkite su TENA „ProSkin“ gaminiais sveikai odai

 Susipažinkite su TENA „ProSkin“ gaminiais sveikai odai

Literatūra

1Duomenys faile „Pirmenybės renkantis „TENA ProSkin Slip“ bandymo ataskaita“ 2018 m. rugpjūtis, Lenkija / JK / Vokietija, n=360