TENA „ProSkin“ ir „Skin Health Alliance“ akreditacija

„TENA ProSkin“ akreditavo „Skin Health Alliance“

TENA „ProSkin“ gaminiai sukurti taip, kad padėtų jums tinkamai rūpintis gležna oda. Žinome, kad tai yra vienas svarbiausių mūsų klientų prioritetų. Kurdami savo gaminius visada atsižvelgiame į savo pacientų nuomonę ir poreikius. „Skin Health Alliance“ akreditacija, kurią gavome įvykdę griežtus saugumo, efektyvumo, etikos ir tvarumo standartus, įrodo, kad esame įsipareigoję kurti kokybiškus gaminius, kuriais mūsų pirkėjai gali pasitikėti.

„TENA Slip Super“

Slaugos standartų kėlimas

Norime, kad mūsų pirkėjai visiškai pasitikėtų TENA „ProSkin“ gaminiais. Dėl to, kad „Skin Health Alliance“​ nepriklausomai vertina sveikatos priežiūros gaminių tyrimus ir plėtrą, jos patvirtinimo antspaudas patikina mūsų pirkėjus, kad TENA „ProSkin“ kokybe neabejoja pirmaujantys sveikatos apsaugos specialistai. Mes nuolat ieškome galimybių atnaujinti ir patobulinti savo gaminius, kad padėtume jums kelti šlapimo nelaikančių asmenų slaugos standartus.

Skin Health Alliance (SHA) logotipas

Pasirinkite akredituotus gaminius garantuotai kokybei

Ant TENA „ProSkin“ gaminių matydami „Skin Health Alliance“ (SHA) logotipą, galite būti tikri, kad jie yra draugiški odai. TENA „ProSkin“ gaminių teigiamas poveikis odos sveikatai buvo patvirtintas nepriklausomų ekspertų. Be to, gaminant TENA „ProSkin“ gaminius daromas mažesnis poveikis aplinkai.

Informuotumo apie sveiką odą didinimas

„Skin Health Alliance“ (SHA), kovojanti už sveiką odą visame pasaulyje, yra tarptautinė sveikos odos organizacija, bendradarbiaujanti su dermatologais, mokslininkais ir odos priežiūros pramonės atstovais. „Skin Health Alliance“ suteikia standartų odos sveikatos srityje garantiją. SHA logotipu paženklintiems odos priežiūros gaminiams suteikta „Skin Health Alliance“ ekspertų komiteto profesionali akreditacija. Vienas iš svarbiausių Sveikos odos sąjungos uždavinių yra remti sveikos odos labdaros organizacijas visame pasaulyje.

Šlapimo nelaikanti moteris geria arbatą

Sveikesnės odos link

TENA „ProSkin“ gaminių asortimentu norime kuo labiau padėti palaikyti gležną odą sveiką. Štai kodėl pasirūpinome, kad visi TENA „ProSkin“ gaminiai būtų įvertinti ir akredituoti nepriklausomų „Skin Health Alliance“ komiteto dermatologų, mokslininkų ir ekspertų.

Siekiame tvarumo

Kaip ir mūsų klientai, mes rūpinamės aplinka. „Skin Health Alliance“ vertina odos priežiūros gaminių tyrimų, kūrimo, gamybos, pakuotės ir utilizavimo poveikį aplinkai, kad mūsų klientai būtų tikri, jog TENA „ProSkin“ atitinka griežčiausius standartus tvarumo srityje.