Kartu galime daug ką pakeisti

Būdami šlapimo nelaikymo problemų sprendimo lyderiai pasaulyje, siekiame padėti šios srities specialistams teikti geriausias slaugos paslaugas. Jūsų slaugomų žmonių orumas ir gyvenimo kokybė yra visos mūsų veiklos pagrindas.

„TENA“ suteikia galimybę padėti žmonėms

Remiamės patirtimi

Turėdami ilgesnę kaip 50 metų darbo patirtį, nuolatos siekiame tobulinti ir atnaujinti mūsų platų gaminių bei paslaugų asortimentą. Mūsų tikslas – tobulinti slaugos kokybę visiems: ir pacientams, ir slaugos bei sveikatos priežiūros specialistams, ir slaugos įstaigų, ligoninių vadovams. Būtent dėl to esame savo srities lyderiai.

Remiamės žinojimu

„TENA“ darbuotojai žino, kad kiekviena situacija ir asmuo yra skirtingi. Stengiamės įgyti praktinės patirties įvairiose darbo aplinkose. Partnerystė su individualiais vartotojais, sveikatos apsaugos srities specialistais bei vaistinėmis yra būtent tai, kas padeda mums užtikrinti geriausią kokybišką slaugą.

Remiamės įrodymais

Mūsų gaminiai ir paslaugos yra atidžiai išbandomi, todėl jų nauda individualiam vartotojui, specialistams ir slaugos įstaigoms yra įrodyta ir pagrįsta. Tyrimais pagrįsti įrodymai yra mūsų kertinis akmuo. Visada įsitikiname, kad mūsų naujoviški gaminiai ir paslaugos atitiktų nustatytus kokybės kriterijus. Tik taip galime geriausiai patenkinti Jūsų poreikius.

Rodyti visus „TENA“ gaminius

„TENA“ veiklos principai

„TENA“ priklauso „Essity“ – vienai žymiausių higienos ir sveikatos priežiūros priemonių gamintojų pasaulyje

„Essity“ – pasaulyje pirmaujanti higienos ir sveikatos priežiūros srities įmonė, kurianti ir parduodanti asmeninės priežiūros priemones (priemones kūdikiams „Baby Care“, priemones moterims „Feminine Care“, priemones šlapimo nelaikantiems asmenims „Incontinence Products“ bei kitas priemones medicinos reikmėms „Medical Solutions“), buitinius popierinius gaminius „Consumer Tissue“ bei specialistams skirtas higienos priemones ir sprendimus „Professional Hygiene“. Mūsų gaminiais prekiaujama daugiau kaip 150 šalių. Didžiuojamės stipriais savo prekių ženklais, tarp kurių – visame pasaulyje žinomi „TENA“ ir „Tork“. Kiti mūsų prekių ženklai: „Leukoplast“, „Libero“, „Libresse“, „Lotus“, „Nosotras“, „Saba“, „Tempo“, „Vinda“ ir „Zewa“. „Essity“ dirba apie 48 000 žmonių. Grynoji įmonės apyvarta 2016 m. siekė maždaug 101 mlrd. SEK (10,7 mlrd. EUR).

Įmonės veikla paremta tvaraus verslo modeliu. Mes kuriame naudą, kurią junta žmonės ir gamta. Centrinė įmonės būstinė įsikūrusi Stokholme, Švedijoje. Įmonė įtraukta į Švedijos NASDAQ biržos sąrašą. Anksčiau „Essity“ priklausė „SCA“ grupei. 

Pažangios naujovės

Visuomenei vis labiau senstant ir daugeliui žmonių tyliai kenčiant nuo šlapimo nelaikymo[1], atsiranda didelis individualizuotos ir veiksmingos urologinės slaugos poreikis. „Essity“ ir „TENA“ didžiuojasi savo pasiryžimu kurti naujoviškus ir pažangą lemiančius gaminius bei sprendimus. Pavyzdžiui, mes pirmieji sukūrėme šlapimą sugeriančią apsaugos priemonę, kuri priglunda prie kūno ir yra anatomiškai pritaikyta.

Sužinoti daugiau apie paskutines mūsų naujoves

Individualiai pritaikyti sprendimai šiandien ir rytoj

„TENA“ pasiryžusi tiekti individualiai pritaikytus gaminius ir paslaugas, kurie atitiktų mūsų klientų poreikius. Dirbdami su pacientais, profesionaliais slaugytojais ir kitais sveikatos priežiūros specialistais, stengiamės kurti naujus ir veiksmingesnius urologinės slaugos sprendimus, kurie įveiktų tikrus kasdienius slaugos iššūkius.

„TENA“ veiklos principai

Literatūra

1Rev Esc Enferm USP, Rita de Cassia Altino Delarmelindo, et al. 2013; 47(2): 296-302.