Šioje svetainėje naudojami slapukai. · Kas yra slapukai? Sutinku

Kartu galime daug ką pakeisti

Būdami šlapimo nelaikymo problemų sprendimo lyderiai pasaulyje, siekiame padėti šios srities specialistams teikti geriausias slaugos paslaugas. Jūsų slaugomų žmonių orumas ir gyvenimo kokybė yra visos mūsų veiklos pagrindas.

Vaistinės

Platus mūsų gaminių asortimentas gali pasitarnauti geresniam Jūsų klientų gyvenimui.

„TENA“ veiklos principai

Slaugos namai

„TENA“ siūlo sprendimus, kurie padės užtikrinti geriausios kokybės slaugą Jūsų įstaigos gyventojams.

„TENA“ veiklos principai

Slauga namuose

Teikiant slaugą namų aplinkoje mūsų gaminiai ir paslaugos suteikia optimalų patogumą ir saugumą.

„TENA“ veiklos principai

„TENA“ suteikia galimybę padėti žmonėms

Remiamės patirtimi

Turėdami ilgesnę kaip 50 metų darbo patirtį, nuolatos siekiame tobulinti ir atnaujinti mūsų platų gaminių bei paslaugų asortimentą. Mūsų tikslas – tobulinti slaugos kokybę visiems: ir pacientams, ir slaugos bei sveikatos priežiūros specialistams, ir slaugos įstaigų, ligoninių vadovams. Būtent dėl to esame savo srities lyderiai.

Remiamės žinojimu

„TENA“ darbuotojai žino, kad kiekviena situacija ir asmuo yra skirtingi. Stengiamės įgyti praktinės patirties įvairiose darbo aplinkose. Partnerystė su individualiais vartotojais, sveikatos apsaugos srities specialistais bei vaistinėmis yra būtent tai, kas padeda mums užtikrinti geriausią kokybišką slaugą.

Remiamės įrodymais

Mūsų gaminiai ir paslaugos yra atidžiai išbandomi, todėl jų nauda individualiam vartotojui, specialistams ir slaugos įstaigoms yra įrodyta ir pagrįsta. Tyrimais pagrįsti įrodymai yra mūsų kertinis akmuo. Visada įsitikiname, kad mūsų naujoviški gaminiai ir paslaugos atitiktų nustatytus kokybės kriterijus. Tik taip galime geriausiai patenkinti Jūsų poreikius.

Rodyti visus „TENA“ gaminius

„TENA“ veiklos principai

„TENA“ priklauso „SCA“ – vienai žymiausių higienos ir miško produktų gamintojų pasaulyje

„SCA“ įmonių grupė kuria ir gamina kokybiškas slaugos ir higienos priemones, popierių ir miško produktus. Ši produkcija parduodama  maždaug 100 šalių daugeliui žinomų prekių ženklų pavadinimais (įskaitant tokius lyderius kaip „TENA“ ir „Tork“ bei regioninius prekių ženklus „Lotus“, „Libresse“, „Tempo“ ir „Libero“). Būdama didžiausia privačia miško savininke Europoje, „SCA“ ypatingą dėmesį skiria tvariam miškų valdymui. Grupėje dirba maždaug 44 000 darbuotojų. 2014 m. pardavimo apyvarta siekė 11,4 mlrd. EUR. „SCA“ įkurta 1929 m., jos būstinė yra Stokholme, Švedijoje.

Pažangios naujovės

Visuomenei vis labiau senstant ir daugeliui žmonių tyliai kenčiant nuo šlapimo nelaikymo[1], atsiranda didelis individualizuotos ir veiksmingos urologinės slaugos poreikis. „SCA“ ir „TENA“ didžiuojasi savo pasiryžimu kurti naujoviškus ir pažangą lemiančius gaminius bei sprendimus. Pavyzdžiui, mes pirmieji sukūrėme šlapimą sugeriančią apsaugos priemonę, kuri priglunda prie kūno ir yra anatomiškai pritaikyta.

Sužinoti daugiau apie paskutines mūsų naujoves

Individualiai pritaikyti sprendimai šiandien ir rytoj

„TENA“ pasiryžusi tiekti individualiai pritaikytus gaminius ir paslaugas, kurie atitiktų mūsų klientų poreikius. Dirbdami su pacientais, profesionaliais slaugytojais ir kitais sveikatos priežiūros specialistais, stengiamės kurti naujus ir veiksmingesnius urologinės slaugos sprendimus, kurie įveiktų tikrus kasdienius slaugos iššūkius.

„TENA“ veiklos principai

Literatūra

1Rev Esc Enferm USP, Rita de Cassia Altino Delarmelindo, et al. 2013; 47(2): 296-302.