Išlikite aktyvūs, nors ir vargina šlapimo nelaikymas

Yra daug būdų, kaip galite toliau viską sėkmingai kontroliuoti ir gyventi tokį gyvenimą, kokį norite, nesvarbu koks šlapimo nelaikymo tipas jus kamuotų.

Išlikite aktyvūs, nors ir vargina šlapimo nelaikymas

Išlaikykite aktyvų gyvenimo būdą

Nerimaujate dėl vakarinio susitikimo su draugais, keturias valandas trunkančio susirinkimo ar krepšinio žaidimo su savo vaikais? Nėra reikalo nutraukti kasdienę veiklą vien todėl, kad kenčiate nuo šlapimo nelaikymo.

Štai keletas greitų patarimų, kurie padės suvaldyti šlapimo nelaikymą ir viską sukontroliuoti:

  • Prieš išeidami iš namų, nueikite į tualetą – pūslės ištuštinimas prieš bet kokią suplanuotą veiklą leis jums atsipalaiduoti.
  • Žinojimas suteikia pasitikėjimo – iš anksto žinodami, kur yra tualetai, galėsite geriau suplanuoti savo veiklas ir neturėsite skubiai ieškoti tualeto reikalui prispyrus. Jei, pavyzdžiui, planuojate žiūrėti sporto žaidimą arenoje, pasistenkite gauti vietas netoli tualeto.
  • Gerkite skysčių – negerkite mažiau vien dėl to, kad norite būti tikri, jog veiklos metu nepratekės šlapimo. Jei gersite mažiau, patirsite dehidrataciją, kuri tik pablogins situaciją. Kitaip tariant, nepamirškite vartoti skysčių.
  • Venkite šlapimo nelaikymą iššaukiančių veiksnių – nors svarbu gerti daug skysčių, tačiau ribokite arbatos, kavos ir alkoholio vartojimą. Nustatyta, kad šie gėrimai verčia jūsų kūną gaminti daugiau šlapimo.
  • Įtempkite ir atleiskite raumenis – nustatyta, kad dubens dugno pratimai padeda nuo šlapimo nelaikymo, tad pasistenkite šiuos pratimus atlikti kuo dažniau. Visų pirma todėl, kad galite juos daryti ir namuose, ir darbe.
  • Šlapimo pratekėjimo apsauga. Yra puikių apsaugos priemonių nuo šlapimo pratekėjimo. „TENA Men“ sukurti specialiai diskretiškam naudojimui, todėl jie patogūs, saugūs ir pritaikyti jūsų gyvenimo būdui. Jie būna skirtingų sugėrimo lygių, nuo plonų įklotų iki didelio sugėrimo vienkartinių kelnaičių, todėl tikrai rasite sau tinkamą apsaugą.
  • Šie paprasti pratimai gali itin pagerinti jūsų gyvenimo kokybę ir padėti tęsti kasdienę veiklą labiau pasitikint savimi.

Susiję straipsniai

Prostata ir vyrų šlapimo nelaikymas

Nors prostata ir šlapimo nelaikymas nėra maloniausios pokalbio temos, svarbu žinoti, kaip viena veikia kitą. Kad šis klausimas keltų kuo mažiau sąmyšio, mes susitikome su Ralphu Peekeriu, Geteborgo universiteto Sahlgreno universitetinės ligoninės profesoriumi ir Urologijos skyriaus vyriausiuoju gydytoju.

Šlapimo nelaikymas – Įvadas

Vienas iš keturių vyresnių nei 40 metų vyrų kenčia nuo šlapimo nelaikymo. Geriausias būdas surasti sprendimą – sužinoti daugiau apie šlapimo nelaikymą.