Atrodo, jūs esate <country>

Eikite į savo šalies „TENA“ svetainę, kur rasite vietinę informaciją.

Buvimas viešumoje patiriantiems šlapimo nelaikymą


Daugelis vyrų, patiriančių šlapimo nelaikymą, jaučia įtampą dalyvaudami visuomeninėje veikloje. Šlapimo pratekėjimo baimė gali būti kliūtis, tačiau turėdami tinkamą planą galite apsisaugoti nuo pratekėjimo ir išlikti pasitikintys savimi.

Vyrai futbolo aikštėje po žaidimo

Štai praktinis patarimas, padėsiantis nesidrovėti žmonių ir gyventi kaip norite, nepasiduodant šlapimo pūslės problemoms.


Priemonės, kurias verta pasiimti su savimi

Pagalvokite kas gali jums padėti išlikti saugiems ir pasitikintiems savimi dienos metu bei iš anksto pasiruoškite nedidelį tam tikrų priemonių rinkinį. Pavyzdžiui, tai gali būti sugeriantys įklotai arba vienkartinės kelnaitės, drėgnos servetėlės arba atsarginiai apatiniai, priklausomai nuo jūsų dienos planų. Vien tik žinojimas, kad turite rinkinį su padėsiančiais daiktais, gali sumažinti stresą ir padidinti pasitikėjimą savimi.


Specialiai vyrams sukurti gaminiai, skirti apsaugai nuo šlapimo pratekėjimo

Norint jaustis saugiai ir pasitikėti savimi, svarbiausia žinoti, kokios rūšies gaminiai jums labiausiai tinka. Pavyzdžiui, jei jus vargina maži nutekėjimai, kai nubėga vos keli lašeliai, tuomet kasdieniniam naudojimui labiausiai tinka itin ploni ir diskretiški įklotai, sukurti specialiai lengvam šlapimo nelaikymui kontroliuoti. Jeigu patiriate didesnį nei keli lašai šlapimo nutekėjimą, vertėtų pasirinkti daugiau sugeriančią apsaugą. „TENA Men“ siūlo didelį gaminių nuo šlapimo pratekėjimo asortimentą, taigi peržiūrėkite mūsų gaminių puslapius ir raskite tinkamiausią jums.


Higiena

Nevalingas šlapimo nutekėjimas gali dirginti odą ir kelti nemalonų kvapą. Todėl svarbu palaikyti švarą paveiktose kūno vietose, jas valyti vandeniu ar drėgna servetėle. Nemalonaus kvapo problema gali būti sumažinta naudojant šlapimo nelaikantiems vyrams skirtus gaminius ir geriant daugiau vandens. Geriant daugiau vandens jūsų šlapimas tampa mažiau koncentruotas ir turi silpnesnį kvapą.


Planuokite iš anksto

Jei nerimaujate, kad gali pratekėti šlapimo jums esant ne namuose, pasiimkite su savimi sugeriančių įklotų. Jie yra nedideli ir supakuoti po vieną, tad diskretiškai tilps į kišenę. Jei vykstate į naują vietą, iš anksto atkreipkite dėmesį, kur yra artimiausias tualetas, kad nebūtų streso, kai reikės juo pasinaudoti.

Susiję straipsniai

Išlikite aktyvūs, nors ir vargina šlapimo nelaikymas

Yra daug būdų, kaip galite toliau viską sėkmingai kontroliuoti ir gyventi tokį gyvenimą, kokį norite, nesvarbu koks šlapimo nelaikymo tipas jus kamuotų.

Kaip kalbėti apie šlapimo nelaikymą

Kalbėti apie asmenines problemas gali būti nepatogu, bet svarbiausias dalykas, norint rasti sprendimą, yra nuoširdus ir atviras dialogas su gydytoju bei artimaisiais.