Atrodo, jūs esate <country>

Eikite į savo šalies „TENA“ svetainę, kur rasite vietinę informaciją.

Išlaikykite kontrolę su „TENA Men“

Esate įpratę kontroliuoti visus savo gyvenimo aspektus? Neleiskite šlapimo nelaikymui to pakeisti. Naudodami „TENA Men“ galite kontroliuoti šlapimo nelaikymo sukeliamas higienos problemas ir džiaugtis gyvenimu.

Išlikite aktyvūs, nors ir vargina šlapimo nelaikymas

Yra daug būdų kontroliuoti savo gyvenimą ir toliau gyventi taip, kaip norite, nesvarbu kokio tipo šlapimo nelaikymas jus vargina.

Keletas patarimų, kurie jums padės kontroliuoti situaciją:

  • Prieš išeidami iš namų, nueikite į tualetą – pūslės ištuštinimas prieš bet kokią suplanuotą veiklą leis jums atsipalaiduoti.
  • Žinojimas suteikia pasitikėjimo – iš anksto susižinoję, kur rasti artimiausius tualetus, galėsite sklandžiai įgyvendinti suplanuotas veiklas ir išvengsite streso reikalui prispyrus. Įsivaizduokite, kad planuojate gyvai stebėti rungtynes sporto arenoje. Pasistenkite ir gaukite vietas kuo arčiau tualeto.

Skaityti daugiau

Susiję straipsniai

Buvimas viešumoje patiriantiems šlapimo nelaikymą

Daugelis vyrų, patiriančių šlapimo nelaikymą, jaučia įtampą dalyvaudami visuomeninėje veikloje. Šlapimo pratekėjimo baimė gali būti kliūtis, tačiau turėdami tinkamą planą galite apsisaugoti nuo pratekėjimo ir išlikti pasitikintys savimi.

Išlikite aktyvūs, nors ir vargina šlapimo nelaikymas

Yra daug būdų, kaip galite toliau viską sėkmingai kontroliuoti ir gyventi tokį gyvenimą, kokį norite, nesvarbu koks šlapimo nelaikymo tipas jus kamuotų.

Kaip kalbėti apie šlapimo nelaikymą

Kalbėti apie asmenines problemas gali būti nepatogu, bet svarbiausias dalykas, norint rasti sprendimą, yra nuoširdus ir atviras dialogas su gydytoju bei artimaisiais.