Mūsų 5 apsaugos principai

Susipažinkite su žmonėmis, kurie jus saugo.

Tai, ką darome, yra mūsų aistra. Mums rūpi, kad mūsų produktai palaikytų gerą kiekvieno žmogaus savijautą ir sveikatą. Produktų sauga mums ne šiaip svarbi – mes esame už ją atsakingi asmeniškai.

Marios portretinė nuotrauka

Susipažinkite su Maria

1. Tiekėjai

Mūsų kūnas vertas geriausio, dėl to keliame griežtus reikalavimus mūsų gaminiams. Maria padeda mums rasti saugių ir tvarių tiekėjų visame pasaulyje. Ji rūpinasi, kad naudotume tik etiškų gamintojų medžiagas, atitinkančias reikliausius saugos ir kokybės reikalavimus. 
 
Nepasitikime vien žodžiais, taip pat reikalaujame iš savo tiekėjų išsamios informacijos, kad žinotume, kaip yra iš tikrųjų. Taip pat rūpinamės, kad jie atitiktų mūsų „Essity Global Supplier Standard“, antraip atsisakome jų paslaugų. 
Gunillos portretinė nuotrauka

Susipažinkite su Gunilla

2. Žaliavos

Savo gaminius gaminame tik iš aukštos kokybės žaliavų ir reguliariai bei nuodugniai tikriname kiekvieno gaminio žaliavas. 
 
Gunilla yra viena iš gaminių saugos ir atitikties klausimų eksperčių. Ji uoliai prižiūri mūsų gaminių žaliavas ir sudėtines dalis, tad pro ją neprasmunka jokie defektai. Kad žaliava būtų patvirtinta mūsų akylosios komandos, ji privalo: 
 
  • idealiai tikti galutiniam gaminiui, jo naudotojui ir naudojimo trukmei; 
  • neviršyti saugios cheminių medžiagų koncentracijos, remiantis naujausiais moksliniais duomenimis; 
  • atitikti mūsų nuodugnios patikros reikalavimus, kurie gerokai viršija teisės aktuose nurodytus reikalavimus. 
 
Be abejo, kiekviena medžiaga taip pat turi atitikti visas reglamentų taisykles ir galiojančius teisės aktus. 

Savo gaminius gaminame tik iš aukštos kokybės žaliavų ir reguliariai bei nuodugniai tikriname kiekvieno gaminio žaliavas.

Žaliavos

Peterio portretinė nuotrauka

Susipažinkite su Peteriu

3. Bandymai

Peteris yra vienas iš mūsų gaminių saugos specialistų. Jis maksimaliai išbando mūsų gaminius ir užtikrina jų saugą. Kiekvieną žaliavą arba gaminį paprastai išbandome nuodugniau, nei reikalauja įstatymai arba gairės. Mūsų bandymo programa apima:  
 
  • nepageidaujamų cheminių medžiagų pėdsakų paiešką iki itin mažų kiekių; 
  • pagal ląstelių kultūras tikrinama, ar žaliavos netoksiškos; 
  • dermatologiniai testai ir (arba) naudotojų bandymai dėl poveikio odai (nenorime girtis, bet taip pat esame vieni iš „EDANA Stewardship Program“, kuria siekiama griežtinti absorbuojančių higienos gaminių reikalavimus, iniciatorių).
Jay portretinė nuotrauka

Susipažinkite su Jay

4. Gamyba

Laikomės griežtų reikalavimų. Sklandžiam gamybos procesui būtina nuolatos kurti aukštos kokybės gaminius ir atitikti penkis pagrindinius reikalavimus: kokybė, sveikata ir sauga, higiena ir aplinka.  
 
Jay padeda prižiūrėti, kaip gaminami mūsų gaminiai, ir rūpinasi, kad jie būtų gaminami laikantis griežtų taisyklių: 
 
  • Naudojamos tik gaminių saugą atitinkančios žaliavos ir sudėtinės dalys. 
  • Kad galutinis produktas būtų būtent toks, kokio pageidaujame, pasitelkiama kokybės kontrolės sistema. Vykdoma net gamyklose naudojamų valymo priemonių kontrolė.  
  • Mūsų gamybos procesas visapusiškai kontroliuojamas, kad viskas veiktų tinkamai nuo pradžios iki pabaigos. 
  • Turime trečiųjų šalių suteiktą sertifikatą. Laikomės gerųjų gamybos praktikų (GMP) arba taikome papildomas priemones rizikai skirtingose gamybos srityse, pvz., kosmetikos, sąlytį su maistu turinčių gaminių arba medicinos priemonių, valdyti.  

Sklandžiam gamybos procesui būtina nuolatos kurti aukštos kokybės gaminius ir atitikti penkis pagrindinius reikalavimus: kokybė, sveikata ir sauga, higiena ir aplinka.

Gamyba

Jennie portretinė nuotrauka

Susipažinkite su Jennie

5. Nuolatinis bendravimas su klientais

Siekiame, kad mūsų gaminiai tiktų kiekvienam. Dėl to visada įsiklausome į jūsų nuomonę apie mūsų gaminius, nesvarbu, ar ji gera, ar bloga. Mums svarbus kiekvienas nusiskundimas arba nuomonė.  
 
Jennie supranta atidumo ir dėmesio svarbą. Ji padeda prižiūrėti mūsų produktus, kad užtikrintų, jog jie saugūs net ir palikę mūsų gamyklą. Jei sulaukiame nusiskundimo, ji nedelsdama ima ieškoti geriausio sprendimo. Jei nusiskundimas rimtas, per 48 valandas suburiama gaminių saugos ir medicinos ekspertų grupė problemai išspręsti. Jei (itin retais atvejais) gaminys turi saugos trūkumų, pranešame atitinkamoms institucijoms ir suplanuojame bei atliekame prekės atšaukimą. Viso proceso metu informuojame jus apie įvykių eigą.