Ką reiškia prisiimti atsakomybę?

Mums tai iš pradžių reiškė gaminių kokybę. Taip pat ir dabar. Nes „TENA“ visada siekė rūpintis žmonėmis. Gerinti jų gyvenimo kokybę, padėti gyventi oriai ir pasitikint savimi. Tai nesikeičia.

Bet tai visada reiškė ir pasirengimą mokytis. Pradėjus giliau suprasti savo ryšį su kitais ir su savo aplinka, mūsų priežiūros samprata taip pat tapo gilesnė. Pradėjome rūpintis ne tik žmonėmis, bet ir planeta. Šiandien esame įsipareigoję prisiimti šią platesnę atsakomybę ir toliau siekiame palikti geresnį ženklą.

Mūsų „TENA Protects“ programa – tai mūsų planas ateičiai.

Nuo 2008 metų siekiame kiekvieną „TENA“ gaminį padaryti tvaresnį. Visose savo gamyklose pereisime prie 100 % atsinaujinančios elektros energijos. Savo gaminių ir paslaugų anglies pėdsaką iki 2030 metų sumažinsime 50 %. Žingsnis po žingsnio, kad paliktume geresnį ženklą planetoje.

Tai pašalina kliūtis jaustis gerai.

Kaip ir kitų „Essity“ šeimos prekės ženklų, „TENA“ misija yra padėti žmonėms gyventi laimingesnį ir visavertį gyvenimą. Daugybė mūsų naujausių gaminių, tokių kaip gerai sugeriančios „TENA Flex“, patogios ir plonesnės „TENA Pants“ ir „TENA Slip“ kelnaitės bei „TENA Comfort“ su „ConfioAir“, ne tik pagerino higieną ir sveikatą milijonams vartotojų ir slaugytojų, bet ir daro mažesnį poveikį klimatui*.
 
Mes labai stengiamės plėsti žinomumą, gerinti priežiūros sąlygas ir palaikyti aukšto lygio dialogą visame pasaulyje. Dalijamės savo žiniomis apie higieną ir sveikatą šviesdami jaunus žmones ir skatindami atvirai kalbėtis apie šlapimo nelaikymą, kad panaikintume šią dažną stigmą. 
 
 
* 2008–2015 m. rezultatai: 13 % „TENA Flex“, 23 % „TENA Pants“, 15 % „TENA Slip“ ir 19 % „TENA Comfort“

Kiekviena naujovė mažina mūsų paliekamus anglies pėdsakus.

Galiausiai, mes žinome, kad puikių gaminių nepakanka. Prisiimti atsakomybę už planetą ir žmones reiškia sumažinti savo poveikį aplinkai ir tikrai prisidėti kuriant tvarų pasaulį.
 
Mūsų darbas įgyvendinant JT darnaus vystymosi tikslus atitinka šią prisiimtą atsakomybę. Vienas iš jų yra 12-asis tikslas – atsakingai gaminti ir vartoti – šio tikslo siekiame veiksmingiau naudodami išteklius ir taip mažindami anglies pėdsaką. Mes jau padarėme nemažą pažangą. Nuo 2008 m. savo gaminių anglies pėdsaką sumažinome 11–33 %, dabar siekiame iki 2030 m. sumažinti anglies pėdsaką 50 % arba daugiau. 

Tai daryti daugiau iš mažiau.

Mes, „TENA“, nuolat ieškome ir kuriame naujoves. Ieškome naujų būdų pagerinti žmonių gyvenimą ir sumažinti mūsų gaminių poveikį aplinkai.
 
Tai reiškia, kad turime naudoti aukščiausios kokybės medžiagas, kurti išmanesnes konstrukcijas ir viską daryti naudodami kuo mažiau energijos, gaunamos iš iškastinio kuro. Kitas mūsų žingsnis yra pereiti prie atsinaujinančios elektros energijos visose mūsų gamyklose, pradedant nuo Europos.
Štai dar keli tikslai, kuriuos tikimės pasiekti iki 2030 m.:
 
  • Perpus sumažinsime savo gaminių anglies pėdsaką. 
  • Žaliavų, transportavimo ir atliekų anglies dvideginio išmetimą sumažinsime 18 %. 
  • Pusė mūsų inovacijų bus skirtos išsaugoti gamtai.
  • 100 % „Essity“ gamyklų visas atliekas perdirbs į naudingas medžiagas arba energiją.

Tai indėlis kuriant žiedinę visuomenę.

Norime kurti produktus ir paslaugas visuomenei, kurioje mažiau išmetama, daugiau perdirbama ir naudojama pakartotinai. Tai ambicingas tikslas, todėl norėdami jį pasiekti, turėsime būti kūrybingi ir ieškoti visiškai naujų verslo modelių bei partnerystės.
 
Mes jau padarėme gerą pradžią. Pavyzdžiui, mūsų bendrovė buvo viena iš pirmųjų 300 bendrovių, pasirašiusių visuotinį įsipareigojimą „Galutinė riba“ šalinti plastiko taršą pradedant nuo šaltinio. Laikydamiesi šio įsipareigojimo, nuolat siekiame tikslo – iki 2025 m. naudoti 100 % perdirbamų pakuočių, pagamintų iš 85 % atsinaujinančių ar perdirbtų medžiagų, ir iki 2030 m. visose gamyklose atliekas perdirbti į kitas medžiagas arba energiją. 
Ką mums pavyko pasiekti iki šiol?
 
  • Iki 2019 m. pabaigos mums pavyko „Essity“ gamyklose pasiekti 63 % utilizavimo rodiklį. 
  • „TENA Solutions“ paslauga atliekų kiekį padėjo sumažinti iki 30 %. 
  • 79 % šviežios medienos žaliavos „Essity“ gaminiuose ir jų pakuotėse 2019 m. turėjo FSC® arba PEFCTM sertifikatus. 

Tai vartotojų sąmoningumo didinimas.

Visi žinome, kad turime pakeisti savo vartojimo įpročius, kad sumažintume savo asmeninį anglies pėdsaką. Tačiau daugelis žmonių mano, kad vartojimo produktus gaminančios įmonės taip pat turėtų prisiimti dalį šios atsakomybės. 
Mes sutinkame. Kai naudojate „TENA“ gaminį, mes esame atsakingi už jūsų pėdsako dalį. Tai mūsų rūpestis padėti jums išmesti į aplinką mažiau anglies dvideginio, tačiau dėl to neaukojant savo arba savo artimųjų patogumo. 
 
Ir mes to siekiame. Mažindami ir savo, ir jūsų pėdsaką tuo pat metu. 

Informacija apie „TENA“ gaminius dabar dar skaidresnė nei anksčiau

Dabar kiekvienas gali sužinoti „TENA“ gaminių anglies pėdsako dydį ir iš kokių medžiagų jie pagaminti.

Šlapimo nelaikymo paketo rentgeno vaizdas, rodantis pluošto detalę, esančią paketo sugeriamojoje dalyje

„Essity“ – pirmaujanti higienos ir sveikatos bendrovė

„Essity“ yra pirmaujanti pasaulyje higienos ir sveikatos bendrovė. Savo gaminiais ir paslaugomis siekiame didinti žmonių gerovę. „Essity“ pašalina kliūtis jaustis gerai ir padeda kurti sveiką, tvarią, žiedinę visuomenę. Nors kiekvienas „Essity“ prekės ženklas turi savo tikslą, mes visi kartu siekiame „Essity“ tvarumo tikslų: kasdien didiname žmonių gerovę ir kuriame geresnius sprendimus, kurių poveikis aplinkai mažesnis. Daugiau informacijos pateikiama www.essity.com