Gaminiai jūsų poreikiams

Skirtingiems skysčiams sugerti reikia skirtingų apsaugos produktų.
Moteris sportuoja naudodama TENA įklotus nuo šlapimo nelaikymo
Šlapimo nelaikymas yra dažnesnis, nei mano dauguma žmonių. Iš tiesų trečdalis vyresnių kaip 50 metų moterų patiria šlapimo pūslės silpnumą ir su tuo susijusius nevalingus ištekėjimus. Taigi, jei taip nutinka jums, tikrai nesate viena. 
 
Dauguma moterų šlapimo nelaikymo problemai spręsti naudoja įprastus higieninius paketus. Toks požiūris nėra teisingas, kadangi kraujas ir šlapimas labai skiriasi, todėl šlapimo nelaikymui naudoti įprastų higieninių paketų nevertėtų. Menstruacinės išskyros sunkesnės ir išteka lėčiau, tuo tarpu šlapimas yra skystesnis ir išteka didesniais kiekiais, todėl įklotai turi sugerti geriau. 
 
Mūsų šlapimo nelaikymo gaminių iš „TENA Lady“ asortimento sudėtis yra būtent tokia, kad puikiai sugertų šlapimą. Jie sugeria itin greitai, pašalina drėgmę nuo kūno ir sulaiko nepageidaujamą kvapą viduje. Ir, skirtingai, nei kai kurie moterų higienos produktai, kuriuose yra kvapiųjų medžiagų kvapui užmaskuoti, mūsų sugeriamosios medžiagos pH ne vien paslepia kvapą, o ir padeda jį neutralizuoti.