Užsisakykite nemokamą produkto pavyzdį

Toliau mėgaukitės gyvenimo malonumais! Užsisakykite nemokamą pavyzdį šiandien, pasirinkdama norimą pavyzdį iš toliau pateiktos formos. Pavyzdys bus pristatytas diskretiškoje pakuotėje jūsų nurodytu adresu.

Žingsnis / : Rinktis produktą

Pradėkite užsisakę vieną iš šių produktų pavyzdžių

TENA Lady Slim Mini Magic

TENA Lady Slim Mini Magic

Mūsų mažiausi įklotai,  skirti naudoti moterims, patiriančioms labai lengvą šlapimo pūslės silpnumą. Jie puikiai apsaugo nuo pratekėjimo aktyviai judant, taip pat kosint, čiaudint, keliant sunkų daiktą ar juokiantis. Pagaminti taikant technologiją „microPROTEX™“, kuri iškart viduje sulaiko nemalonų kvapą ir skystį. Šie minkšti ir švelnūs įklotai su dailiais moteriškais raštais sugeria daug daugiau skysčio nei įprasti tirštoms išskyroms pritaikyti higieniniai įklotai. Nes diskretiškumas taip pat svarbu, kaip ir saugumas.

TENA Lady Slim Ultra Mini

TENA Lady Slim Ultra Mini

Šie įprasto dydžio įklotai yra specialiai sukurti aktyvioms, lengvą šlapimo pūslės silpnumą turinčioms moterims, kurioms nevalingai šlapimo išbėga kosint, čiaudint, keliant sunkų daiktą ar juokiantis. Minkšti ir švelnūs moteriško dizaino įklotai „TENA Lady Slim Ultra Mini“ dėl specialios technologijos „microPROTEX™“ iškart sulaiko nemalonų kvapą ir skystį viduje. Jie sugeria daug daugiau skysčio nei įprasti tirštoms išskyroms pritaikyti higieniniai įklotai. Nes diskretiškumas taip pat svarbu, kaip ir saugumas.

TENA Lady Slim Ultra Mini Plus

TENA Lady Slim Ultra Mini Plus

„TENA Lady Slim Ultra Mini Plus“ – tai itin ilgi įklotai, suteikiantys diskretišką apsaugą moterims, turinčioms lengvą šlapimo pūslės silpnumą. Jie patikimai apsaugo nuo pratekėjimo užsiimant aktyvia veikla, taip pat kosint, čiaudint, keliant sunkų daiktą ar juokiantis. Šie minkšti, švelnūs ir moteriško dizaino įklotai sugeria daug daugiau skysčio nei įprasti tirštoms išskyroms sugerti pritaikyti higieniniai įklotai. Dėl specialios technologijos „microPROTEX™“ jie iškart sulaiko nemalonų kvapą ir skystį viduje. Rinkitės „TENA Lady Slim Ultra Mini Plus“, nes diskretiškumas taip pat svarbu, kaip ir saugumas.

TENA Lady Slim Mini Plus Wings

TENA Lady Slim Mini Plus Wings

„TENA Lady Slim Mini Plus Wings“ su naująja technologija „microPROTEX™“ suteikia TREJOPĄ APSAUGĄ nuo pratekėjimo, kvapo ir drėgmės. Jis yra tokio paties dydžio kaip ir nedidelis menstruacijoms naudojamas paketas, tačiau skirtas naudoti esant lengvam šlapimo pūslės silpnumui. Naujoji technologija „microPROTEX™“ suspaudžia paketo sluoksnius ir  sugeria skystį toje vietoje, kur labiausiai reikia, užtikrindama ne tik būtiną saugumą, bet ir pageidaujamą diskretiškumą.

TENA Lady Normal

TENA Lady Normal

„TENA Lady Normal“ paketai suteikia TRIGUBĄ APSAUGĄ nuo pratekėjimo, kvapo ir drėgmės. „TENA Lady Normal“ yra tokio pat dydžio kaip vidutiniai higieniniai paketai, bet sugeria daug geriau, todėl iškart pasijusite sausai ir patogiai. Minkšti, orui laidūs, prisitaikantys prie kūno linijų. Kiekvienas paketas supakuotas atskirai.

TENA Lady Extra

TENA Lady Extra

„TENA Lady Extra“ paketai su specialia „DRYZone“ technologija suteikia TRIGUBĄ APSAUGĄ nuo pratekėjimo, kvapo ir drėgmės. „TENA Lady Extra“ paketai yra tokie pat diskretiški kaip ir higieniniai, skirti menstruacijoms, bet sugeria daug geriau, todėl iškart pasijusite sausai ir patogiai, kad ir ką darytumėte.

TENA Lady Extra Plus

TENA Lady Extra Plus

„TENA Lady Extra Plus“ paketai su unikalia „InstaDRY™“  technologija suteikia TRIGUBĄ APSAUGĄ nuo pratekėjimo, kvapo ir drėgmės. „TENA Lady Extra Plus“ paketai sugeria daug geriau nei menstruacijų paketai, nes yra specialiai sukurti šlapimui sugerti. Tai patikima apsauga, su kuria visada jausite sausumą ir komfortą, kad ir kas nutiktų.

TENA Lady Maxi

TENA Lady Maxi

„TENA Lady Maxi“ paketai su specialia „InstaDRY™“ technologija suteikia TRIGUBĄ APSAUGĄ nuo pratekėjimo, kvapo ir drėgmės. „TENA Lady Maxi“ paketai sugeria daug geriau nei menstruacijų paketai, nes yra specialiai sukurti šlapimui sugerti. Tai patikima apsauga, su kuria visada jausite sausumą ir komfortą, kad ir kas nutiktų.

TENA Lady Maxi Night

TENA Lady Maxi Night

„TENA Lady Maxi Night“  paketai puikiai apsaugo gulint bei suteikia TRIGUBĄ APSAUGĄ nuo pratekėjimo, kvapo ir drėgmės. „TENA Lady Maxi Night“ yra ilgesni ir platesni nugarinėje dalyje, todėl geriau uždengia ir apsaugo nakties metu, padėdami jums gerai išsimiegoti

Svarbi informacija

Dėmesio!  Vienas adresatas gali užsisakyti 1 pavyzdį per 6 mėnesius. Dažniau užsakantiems ir (arba) piktnaudžiaujantiems asmenims pavyzdžiai nebus siunčiami.
 
„TENA“ nemokami pavyzdžiai pristatomi tik Lietuvoje. Jei gyvenate ne Lietuvoje, norėdami užsisakyti nemokamą pavyzdį, prašome apsilankykite www.tena.com.

Diskretiškas pristatymas

Jūsų nemokamas pavyzdys bus pristatytas diskretiškoje pakuotėje, neatskleidžiančioje, kas yra viduje. Garantuojame jūsų asmens duomenų konfidencialumą. 

What are cookies?

Lorem ipsum dolor sit amet lorem ipsum dolor sit amet lorem ipsum dolor sit amet.