„TENA“ vaistinėms

Pasitelkiame savo patirtį ir žinias tam, kad Jums būtų dar lengviau patarti ir padėti vaistinės klientams.

Bendradarbiavimo su vaistinėmis patirtis

Mumis, kaip šlapimo nelaikymo sprendimų lyderiais, pasitiki daugybė vaistinių visame pasaulyje. Su vaistinėmis bendradarbiaujame jau daugybę metų ir sukaupėme daug patirties, kaip padėti vaistininkams teikti pačias geriausias paslaugas jų klientams. 

Nuolatos investuojame į mūsų gaminių tobulinimą tam, kad mūsų sprendimai dar geriau atitiktų vartotojų poreikius.  

Suprantame, kad vaistinės klientai iš Jūsų tikisi profesionalaus patarimo ir pagalbos. Kadangi mūsų gaminių asortimentas itin platus, gali būti sudėtinga užtikrintai rekomenduoti tinkamiausią gaminį. 

Tam, kad Jūs jaustumėtės drąsiai ir pasitikėtumėte savimi, vaistinėms siūlome nuolatinius mokymus bei konsultacijas, išsamiai paaiškiname gaminių savybes bei kaip juos tinkamai naudoti. 

Pagalba Jūsų kasdieniam darbui

Bendradarbiaudami su vaistinėmis ir norėdami palengvinti Jūsų darbą, mes:
 
  • organizuojame seminarus-mokymus įvairiomis su šlapimo nelaikymu susijusiomis temomis; 
  • išsamiai supažindiname su TENA gaminių asortimentu, pritaikymo galimybėmis ir naudojimo instrukcijomis;
  • daug investuojame į rinkodaros medžiagą ir šviečiame Jūsų klientus apie šlapimo nelaikymą ir kaip galima jį kontroliuoti. 

Vaistininkė konsultuoja klientę

Augantis urologinės slaugos poreikis

Kas 4-tas 40 metų sulaukęs vyras [1] ir kas 4-ta 35 metų sulaukusi moteris [2] patiria šlapimo nelaikymą. Visuomenei senstant ši bėda plinta vis labiau. Tai yra didžiulė dalis Jūsų klientų, kurių daugelis drovisi kalbėti apie savo negalavimą ir nesinaudoja reikiama apsauga.[3–5] 

Tai reiškia, kad dėl patiriamos būklės jie apriboja ir suvaržo savo gyvenimo būdą, o tai paveikia pasitikėjimą savimi ir gyvenimo kokybę.[6] Tačiau kartu galime tai pakeisti. 

„TENA“ turi daugiau nei 50 metų darbo urologinės slaugos srityje patirtį ir siekia padėti Jums kuo geriau konsultuoti vaistinės klientus. 

Siūlydama išsamius mokymus ir naujoviškų gaminių asortimentą skirtingiems poreikiams patenkinti, „TENA“ padės Jums užtikrinti kokybišką individualiai pritaikytą slaugą.

Kas 4-tas vyras,  
sulaukęs 40 metų amžiaus,
patiria šlapimo nelaikymą, 
įskaitant mažus išbėgimus ir varvėjimą.[1]

1 iš 4 vyrų iliustracija

Nors kas 4-tas 40 metų amžiaus sulaukęs vyras kenčia nuo šlapimo nelaikymo (įskaitant varvėjimą po nusišlapinimo arba nuolatinį varvėjimą), tam tikru gyvenimo etapu aštuntadalis visų vyrų susiduria su šlapimo nelaikymu (kai skundžiamasi nevalingu šlapimo tekėjimu).[2]

Kas 4-ta moteris,
sulaukusi 35 metų amžiaus,
patiria šlapimo nelaikymą,
įskaitant nedidelius ištekėjimus.[2]

471x152_TPW_1-in-4-women.png

Literatūra

1Irwin DE et al. Apatinių šlapimo takų simptomų, dirglios šlapimo pūslės, šlapimo nelaikymo ir šlapimo pūslės angos užspaudimo atvejų paplitimo visame pasaulyje įvertinimas. BJUI 2011;108:1132-1139.
2Abrams et al. Incontinence, 5th EDITION 2013. 5-osios tarptautinės konsultacijos nelaikymo klausimais. Paryžius. 2012 m. vasario mėn.
3Jausmai dėl pokalbio apie netyčinį šlapimo ištekėjimą su artimaisiais ir (arba) draugais; IPSOS prekės ženklo tyrimas, 35–45 metų vartotojai, US, FR, DE, 2010 m.  
4„SCA“ tyrimas, 2013 m., 40 metų sulaukę vyrai, UK, US, DE, IT, MEX, RU, taikant pačių pranešimo metodiką, duomenys surinkti, neskelbti.
5Kitos priemonės yra moterų sanitariniai ypač ploni įklotai ir gaminiai, vaistai, chirurginė operacija, servetėlių ir kitų savos gamybos priemonių dėjimas į apatinius, jokių priemonių nesiėmimas; IPSOS prekės ženklo tyrimas, 35–45 metų vartotojai, US, FR, DE, 2010 m. 
6ICS paramos dėl nelaikymo komitetas. Pasaulinė nelaikymo slaugos savaitė. Pateikiama adresu: http://www.ics.org