„TENA“ slaugos namams

Remdamiesi 50 metų patirtimi bei dirbdami išvien su Jumis, mes siekiame pagerinti slaugos kokybę. Jūsų slaugos namams siūlome optimaliai pritaikytus ir funkcionalius sprendimus.

Atidi pagalba Jūsų kasdieniam darbui

„TENA“ darbuotojai supranta, kad kiekviena situacija ir asmuo yra skirtingi. Individualiai pritaikyta priežiūra – tai mūsų veiklos pagrindas. Mes siūlome gaminius bei slaugos procedūras, kurie yra išskirtinai pritaikyti kiekvienam Jūsų gyventojui bei būtent Jūsų darbo aplinkai. Bendradarbiaudami kartu su Jūsų slaugos įstaiga padedame teikti atidžią, aukštos kokybės slaugą, kuri gerina pacientų gyvenimo kokybę ir didina slaugos namų veiksmingumą.

Individualių poreikių nustatymas

Suteikiame Jums priemonių, padedančių įvertinti kiekvieno Jūsų gyventojo individualius slaugos poreikius, kad galėtumėte pasiūlyti tinkamiausią priežiūrą. Tokia slauga yra asmeniška, ori ir naši, nes geriau suprasite, kas kam geriausiai tinka.

„TENA“ slaugos namams

Kiekvienam asmeniui pritaikyti planai

Jūsų gyventojų poreikiams pritaikyti slaugos planai yra lemiama optimalios slaugos dalis. Mūsų pagalbinės priemonės padeda Jums parengti individualios priežiūros procedūras, įskaitant gaminių naudojimą, tualeto procedūras ir sveikos odos režimą. Individualiai parinkti planai ne tik pagerina Jūsų pacientų gyvenimo kokybę, bet ir padidina Jūsų darbuotojų veiklos efektyvumą.

Rūpestinga kasdienė slauga

Siūlome įvairių pagalbinių priemonių, padėsiančių slaugos namų darbuotojams įgyvendinti individualios priežiūros planus. Mūsų mokymai ir patyrusių slaugų kvalifikuoti patarimai padės teikti tokią slaugą, kuri bus naudinga Jūsų pacientams ir slaugos namams apskritai.

Nuolatinis tobulėjimas

Siekdami užtikrinti, kad Jūsų slaugos namų patobulinimai išliktų ne vienus metus, siūlome įvairių priemonių, skirtų patikrinti ir įvertinti mūsų sprendimų sėkmingumą. Galime padėti nuolat įsivertinti savo biudžetą atsižvelgiant į su nelaikymu susijusias išlaidas, taip pat teikiame priemones Jūsų pacientų odos būklei bei darbuotojų pasitenkinimui įvertinti.