„TENA“ odos priežiūros gaminių asortimentas

 „TENA“ odos priežiūros gaminių asortimentas gali būti individualiai pritaikomas bei yra sukurtas specialiai tam, kad padėtų visapusiškai pasirūpinti odos sveikata.

Visapusiškas rūpestis oda

Veiksmingų, švelnių ir vienas kitą papildančių „TENA“ odos priežiūros gaminių asortimentas padeda Jums rūpintis kiekvieno savo paciento odos būkle. 

Kad būtų lengviau tai padaryti, asortimentas yra suskirstytas į keturias kategorijas: prausimas (nereikia nuplauti vandeniu), prausimas (reikia nuplauti vandeniu), odos apsauga ir odos drėkinimas.

„TENA“ odos priežiūra

„TENA“ odos priežiūros gaminiai

skincare-range-dach.png

Prausimas (nereikia nuplauti vandeniu)

Dažnam kasdieniam prausimui, kai muilas ir vanduo galėtų išsausinti odą.

Sužinoti daugiau

proskin-washcream.png

Prausimas (nuplaunama vandeniu)

Švelniai plauna maudantis duše ar vonioje, tinka jautriai odai.

Sužinoti daugiau

tpw-schutz.png

Odos apsauga

Papildoma apsauga, padėsianti nuraminti ir apsaugoti sudirgintą, paraudusią odą.

Sužinoti daugiau

tpw-feuchtigkeitspflege.png

Odos drėkinimas

Minkština ir ramina jautrią odą, kartu padeda išlaikyti natūralų jos drėgmės balansą.

Sužinoti daugiau

Kievieno žmogaus oda turi savo istoriją 

„TENA“ odos priežiūros gaminių asortimentas gali būti individualiai pritaikomas bei yra sukurtas specialiai tam, kad padėtų visapusiškai prižiūrėti  odą. Prevencinė asmeninė odos priežiūra gali padėti iki minimumo sumažinti su šlapimo nelaikymu susijusį odos ląstelių nykimą.

Optimali odos priežiūros procedūra keičiant sauskelnes gali apsaugoti nuo dėl šlapimo nelaikymo atsiradusio dermatito; tai turėtų būti švelnus plovimas, drėkinimas ir apsauginės odos priemonės, jei būtina. [3]

Plovikliai, kuriems nereikia vandens, laikomi geriausiais, nes jie gerina odos būklę. [4]

„TENA“ odos priežiūra

Paremta įrodymais 

„TENA“ odos priežiūros gaminiai buvo išbandyti ilgalaikės slaugos įstaigose, o gauti rezultatai džiugina. [5,6]

„TENA“ odos priežiūros gaminiai pagerino didelės dalies pacientų odos būklę. Naudojant „TENA“ odos priežiūros gaminius dviejų trečdalių pagyvenusių pacientų odos būklė pagerėjo, palyginti su prausimu muilu ir vandeniu. [1]

TENA-TPW-graph-residents-skincare-vs-soap-water-1000x500-LT.png

Labai geros drėkinamosios ir plaunamosios savybės. [5,6] „TENA Wash Cream“ daugiau kaip 5 kartus geriau drėkina už geriausią ploviklį, kuriam nereikia vandens*, ir 7 kartus geriau nei muilas su vandeniu. [5] Be puikaus drėkinimo „TENA“ prausimas nenaudojant vandens pasižymi lygiavertėmis muilui ir vandeniui plaunamosiomis savybėmis. [6]

TENA-TPW-graph-skincare-level-of-hydration-1000x500-LT.png

Literatūra

1Duomenys faile, „TENA Solutions“ atvejo tyrimas Nr. 3. Tyrime dalyvavo 27 ilgalaikės slaugos įstaigos globotiniai. Austinės prausimo pirštinės, skystas muilas ir vanduo buvo pakeisti prausimo kremu „TENA Wash Cream, Shampoo & Shower“ ir vienkartinėmis drėgnomis bei sausomis servetėlėmis.
2Tyrime dalyvavo 27 ilgalaikės slaugos įstaigos globotiniai. Austinės prausimo pirštinės, skystas muilas ir vanduo buvo pakeisti prausimo kremu „TENA Wash Cream, Shampoo & Shower“ ir vienkartinėmis drėgnomis bei sausomis servetėlėmis. 
3Bardsley A. (2013 m.). Dėl šlapimo nelaikymo atsiradusio dermatito prevencija ir gydymas. Slaugos standartas, 27(44), 41–46. 
4Ripley K. (2007 m.). Šlapimo ir išmatų nelaikančių pacientų odos priežiūra. Pirminė sveikatos priežiūra, 17(4), 29–34.
5Duomenys faile, „TENA“, remiantis tyrimu, atliktu su „TENA Wash Cream“ ir lygiaverčiais konkurentų gaminiais. 2014 m. vasario mėn. 
6Rönner A et al. (2010 m.). Dviejų skirtingų odos plovimo procedūrų higieninis veiksmingumas. Wound Ostomy Continence Nurs, 37(3), 260–264.