Orui laidi medžiaga sveikai odai

„TENA“ pristato orui laidžią ir malonią odai apsaugą su „ConfioAir™“, kuri padeda išsaugoti sveiką odą ir užtikrina, kad jūsų prižiūrimi žmonės jaustųsi patogiai. 

„TENA“ orui laidi apsauga sveikai odai

Įrodyta: apsauga, kuri rūpinasi oda ir dvigubai geriau praleidžia orą.

Atliekant bandymus nustatyta, kad „TENA Slip“ su „ConfioAir™“ dvigubai geriau praleidžia orą [1] nei ankstesnės „TENA Slip“ anatominės sauskelnės be „ConfioAir™“ technologijos.

Natūrali, gamtos nustatyta odos būklė

Laidus orui išorinis sluoksnis ir šonai palaiko natūralų odos drėgnumo lygį. [2] Dėl to žmonės jaučiasi patogiau. 88 % slaugytojų patvirtino, kad „TENA Slip“ su „ConfioAir™“ apsaugo odą. [3]

„TENA Slip“ su „ConfioAir™“

  • Dėl „ConfioAir™“ sauskelnių šonai ir išorinis sluoksnis leidžia odai kvėpuoti

  • Audinį primenanti medžiaga yra švelnesnė ir malonesnė odai

  • Platūs užsegimo lipukai leidžia gaminį patikimai užsegti. Galima kelis kartus reguliuoti lipukų padėtį.

  • Greitai ir gerai sugeriantis vidinis sluoksnis patikimai apsaugo nuo pratekėjimo

  • Dermatologiškai patikrinta

„TENA Slip“ su „ConfioAir™“

Literatūra

1„SCA“ laboratorinis tyrimas taikant standartizuotą vandens garų matavimą, kuriuo palyginami dabartinių „TENA Slip“ modelių ir „TENA Slip“ su „ConfioAir™“ šonai (2013 m.) 
2„SCA“ mikroklimato tyrimai su 30 respondentų, dėvinčių tradicines trumpikes ir „TENA Slip“ su „ConfioAir™“, matuojant santykinį odos drėgnumą priekyje, gale ir šonuose per 45 minutes (2013 m.). 
3Gaminių bandymai dalyvaujant 242 slaugytojams trijose šalyse: 88 % patvirtina, kad „TENA Slip“ su „ConfioAir™“ geriau praleidžia orą ir padeda apsaugoti odą.