Naujieji „TENA Lady Slim“ su sparneliais

Nepaprastai saugu ir neįtikėtinai diskretiška

Naujieji paketai su sparneliais „TENA Lady Slim“ dabar su technologija „microPROTEXTM", dėl kurios yra 20 % plonesni ir tokie pat saugūs. Diskretiška apsauga, kad galėtumėte vilkėti net itin prigludusius drabužius.

Tai reiškia, kad jie 20 % plonesni, bet tokie pat saugūs

20 % plonesni, tokie pat saugūs

Naudojant naująją „TENA“ technologiją „microPROTEXTM“ ypač gerai sugeriančios medžiagos sumaniai suspaudžiamos, sukuriant plonesnį įklotą, kuris greitai pašalina nuo odos drėgmę. Nepaprastai saugi ir diskretiška apsauga.

Tai simbolizuoja naują asimetrišką formą

Atkartoja kiekvieną judesį

Naujos asimetriškos anatominės formos paketai su sparneliais „TENA Lady Slim“ sukurti taip, kad priglustų prie kūno ir judėtų kartu su jo linkiais ir formomis.

Tai simbolizuoja atskirai supakuotą paketą

Higieniška, lengvai suvyniojama pakuotė

Paketai „TENA Lady Slim“ yra supakuoti po vieną subtilaus dizaino pakuotėje-maišelyje, kad būtų patogu įsimesti į rankinę ar krepšį.

Tai reiškia trejopą apsaugą nuo pratekėjimo

Triguba Apsauga

„TENA Lady“ asortimentas suteikia jums trejopą apsaugą nuo pratekėjimo, kvapo ir drėgmės. Tai padeda jums likti sausai, saugiai ir pasitikinčiai savimi kiekvieną dieną.

Tai simbolizuoja sausumą, gaivumą ir patogumą

Minkšti, orui laidūs ir švelnūs odai

„TENA“ produktai pagaminti suteikti jums patikimą, švelnią bei malonią odai apsaugą, kad jaustumėtės sausai, gaiviai ir patogiai.