Pasitikėkite savimi persirengdamos

Šiandien, dauguma šlapimo nelaikymui skirtų įklotų ir paketų yra baltos spalvos. Tačiau jūs, kaip ir daugelis kitų moterų, turite bent vienas juodos spalvos apatines kelnaites. O gal kur kas daugiau nei vienas.

Mes dažnai persirenginėjame įvairiausiose situacijose – sporto klube, paplūdimyje, miegamajame – ir jaučiamės nejaukiai, jei pro juodos spalvos kelnaites prasišviečia baltos spalvos įklotas arba paketas. Tačiau tuomet, kai rinkoje siūlomos tik baltos spalvos šlapimą sugeriančios priemonės, silpną šlapimo pūslę turinčios moterys nesijaučia laisvos rinktis nuotaiką atitinkančių apatinių drabužių ir nesivaržydamos persirengti. 

Taip buvo anksčiau.  

„TENA Silhouette Noir“ – juodos spalvos šlapimo nelaikymo įklotai ir paketai liks nepastebimi dėvint juodos spalvos apatines kelnaites. 

Šie įklotai ir paketai yra ypač ploni, todėl jų beveik nejusite. Tačiau jūs pajusite jų trigubos apsaugos galią, užtikrinančią, kad skystis, kvapas ir drėgmė liks „užrakinti“ paketo viduje. „TENA Silhouette Noir“ įklotuose ir paketuose nėra dirbtinių kvapiklių, jie dermatologiškai patikrinti ir nedirgina net jautrios odos. 

„TENA“ siekia pakeisti pasenusį požiūrį į šlapimo pūslės problemų turinčias moteris. Mūsų tikslas yra padėti moterims pasitikėti savimi ir jaustis seksualioms, dėvėti patinkančius drabužius be jokių apribojimų dėl jų spalvos ar formų.  

Jei ruošiatės į darbą, kelionę ar romantišką pasimatymą, su „TENA Silhouette“ galėsite pasirinkti jūsų nuotaiką atitinkantį apatinį trikotažą, o prireikus drąsiai nusirengti, net ir matant kitiems.  

Mes tikime, kad neturi sugriauti jūsų pasitikėjimo savimi.