Gaminiai jūsų poreikiams

Skirtingiems skysčiams sugerti reikia skirtingų apsaugos produktų.

TENA moterims, Mama linksminasi su sūnumi sode

Dauguma moterų šlapimo nelaikymo higienos problemoms spręsti naudoja įprastus menstruacijoms pritaikytus paketus. Toks požiūris nėra teisingas, kadangi kraujas ir šlapimas labai skiriasi. Menstruacinės išskyros yra sunkesnės ir išteka lėčiau, tuo tarpu šlapimas yra skystesnis ir išteka didesniais kiekiais. Pavyzdžiui, per 1 sekundę gali nevaldomai išbėgti iki 50 ml šlapimo – tiek pat kraujo moteris netenka per visą ciklą (4-5 dienas)! Menstruaciniai paketai naudojami šlapimui sugerti greitai sušlampa, praranda formą, todėl sumažėja jų veiksmingumas. Be to, jie nepašalina šlapimo kvapo ir turi būti labai dažnai keičiami. 

Mūsų šlapimo nelaikymo gaminių iš „TENA“ asortimento sudėtis yra būtent tokia, kad puikiai sugertų šlapimą. Jie greitai sugeria šlapimą, užrakina jį viduje ir padeda išlaikyti odą sausą. Speciali kvapo kontrolės sistema ne tik apsaugo nuo nemalonaus kvapo atsiradimo, bet ir neleidžia daugintis bakterijoms, nemalonaus kvapo sukėlėjoms. „TENA“ gaminiai išsiskiria savo diskretišku ir gerai prie kūno priglundančiu dizainu, todėl yra ne tik patogūs dėvėti bet ir nesimato po drabužiais.

Iš plataus gaminių asortimento galima išsirinkti sau tinkamiausią sprendimą – pavyzdžiui, itin plonus įklotukus, didesnius paketus su sparneliais ar be jų,  specialiai nakčiai pritaikytus paketus su platesne galine dalimi. Visi „TENA“ gaminiai yra pagaminti iš minkštos, laidžios orui medžiagos, patikrintos dermatologų ir suteikia TRIGUBĄ APSAUGĄ nuo pratekėjmo, kvapo ir drėgmės.