60-ies Margarita apie gyvenimą nelaikant šlapimo

„Tuomet gyvenimas tapo nebepakeliamas“

Margaritos istorija

„Esu 60-etė, mėgstanti iškylauti ir kepti maistą ant grotelių su draugais. Niekada nemaniau, kad šlapimo nelaikymas galės sukliudyti mano pomėgiui būti gamtoje. Bėdų ėmė kelti net ir tokie paprasti malonumai kaip mėgavimasis smagia knyga verandoje. Visuomet labai laukdavau savaitgalio iškylų į gamtą, kurios patenkindavo mano nuotykių troškimą, bet, deja, tam atėjo galas. Tuomet gyvenimas tapo nebepakeliamas, nes turėjau nuolat dairytis artimiausio tualeto. Sužinojau, kad man šlapimo nelaikymą sukėlė gydymas švitinimu, kurį patyriau kovodama su vėžiu. Didžiuodamasi sakau, kad tą kovą laimėjau, tačiau greitai susidūriau su kita bėda – šlapimo pūslės silpnumu.
 
Dirbdama benamiams padėti skirtoje programoje praleidžiu daugybę laiko kelyje. Po kelias valandas per dieną praleisdama automobilyje ir negalėdama pasinaudoti tualetu, nežinojau, kaip susidoroti su noru šlapintis ir nevalingais ištekėjimais, tad mano pasitikėjimas savimi ėmė prastėti. Trokšdama padėti vargstantiesiems buvau tiesiog priblokšta ir net rimtai svarsčiau mesti darbą dėl nepatogumų, kuriuos kėlė šlapimo pūslės silpnumas.
 
Desperatiškai ieškodama sprendimo pasikalbėjau su artima drauge, kuri taip pat patyrė šlapimo pūslės silpnumą dėl gydymo švitinimu. Jos onkologas jai pasakė apie šlapimo nelaikymo paketus, specialiai skirtus įvairių tipų šlapimo nelaikymui. Ji patarė išbandyti „TENA“.
 
Kurį laiką bandžiau kitus paketus, nes nebuvau tikra, ar jie man tikrai tinka. Tačiau norėdama vėl suimti gyvenimą į savo rankas, paklausiau draugės patarimo ir išbandžiau nemokamą „TENA“ paketų pavyzdį. Tuomet dar nesupratau, bet suradau naują kelionės bičiulį! Sužavėta to, koks laidus orui ir diskretiškas buvo produktas, galėjau leistis į kelią nesibaimindama, kad pratekėjimai mane sustabdys. O visų svarbiausia – atvažiavau į vietą atrodydama ir jausdamasi gaiviai. „TENA“ dėka galiu toliau dirbti savo mėgstamą darbą pasitikėdama savimi.
 
Įveikusi vėžį ir atgavusi laisvę, džiaugiuosi pasinaudojusi naujoviškomis priemonėmis, tokiomis kaip „TENA“, kurios man suteikia galimybę būti ta bendraujančia ir keliaujančia moterimi, kokia esu iš tiesų.“