Andrėja apie gyvenimą nelaikant šlapimo

„Bijojau, kad kas nors nepastebėtų“

Andrėjos istorija

„Dirbdama drabužių parduotuvės pardavėja visą dieną esu ant kojų ir nuolat bendrauju su klientais. Prieš daugelį metų dėl fizinio krūvio man pradėjo tekėti šlapimas. Pavyzdžiui, jeigu pakeldavau ką nors sunkaus sandėlyje, į kelnaites išbėgdavo keli lašai šlapimo. Bijojau, kad ko nors nepastebėtų mano kolegos, ar netgi klientai.
 
Po kurio laiko nenoromis prasitariau savo geriausiai draugei Gabijai. Ji parekomendavo specialų šlapimo pūslės silpnumui skirtą įklotą. Tai buvo nuostabu ir daugybę metų viskas klostėsi puikiai. Tačiau galiausiai mano bėda pablogėjo ir įklotai nebeužtikrindavo man pakankamos apsaugos.
 
Kai išgirdau apie naująsias „TENA“ apsaugines sauskelnes-kelnaites, buvau nusiteikusi labai skeptiškai. Plonas įklotas arba paketas kelnaitėse dar buvo nieko tokio, tačiau atsisakyti savo patogių kelnaičių ir vietoj jų apsimauti šlapimą sugeriančius apatinius? Man tai buvo neįsivaizduojama. Vis dėlto, smalsumas nugalėjo ir užsisakiau nemokamą pavyzdį. Norėjau bent jau pabandyti. 
 
Kai gavau siuntą, tikėjausi storų senamadiškų apatinių, kurie matysis po drabužiais. Iš tiesų viskas buvo visiškai ne taip: „TENA Silhouette“ apsauginiai apatiniai priglunda prie kūno ir yra patrauklaus dizaino. Niekas nemato, kad po džinsais dėviu šlapimo pūslės silpnumui skirtą produktą, o apsauginiai apatiniai daugiau sugeria nei paketai. Būtent šio saugumo jausmo ir norėjau. Dabar nešioju „TENA Silhouette“ apsauginius apatinius kasdien ir net pamirštu apie juos.“